Strony www

TWORZONE PRZEZ NAS STRONY:

 • są user friendly,
 • są wyposażone w system do wprowadzania treści (CMS),
 • wyjaśniają dokładnie czym jest Twój biznes, mają estetyczny i unikalny design,
 • są wykonane w technologii Responsive Web Design (RWD), a więc czytelne nie tylko na desktopach, ale również na tabletach i telefonach komórkowych,
 • są tworzone w oparciu o technologie typu open source, dzięki czemu z łatwością można rozbudować je o dowolne moduły, można je integrować z systemami zewnętrznymi np. DotPay, FreshMail czy SMS API.


TWÓJ BIZNES POTRZEBUJE SWOJEGO MIEJSCA W SIECI

Profesjonalna, funkcjonalna i estetycznie wykonana strona internetowa to najlepsza wizytówka zarówno firmy, jak i osoby prywatnej. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi potencjalni klienci mogli zapoznać się z Twoją ofertą przez internet, zainwestuj w spersonalizowany, dostosowany do Twoich potrzeb serwis www.

Tworzymy unikalne, w pełni responsywne strony internetowe. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się strony typu landing page, serwisy – wizytówki osób prywatnych oraz firm, a także rozbudowane, zaawansowane technologicznie portale, zapewniające swoim użytkownikom dodatkowe funkcjonalności.

Responsywna strona internetowa idealnie dopasowuje się do ekranu zarówno komputera, jak i urządzenia mobilnego, na którym zostaje wyświetlona. Dzięki temu wyświetlane treści są przejrzyste, czytelne i przyjazne użytkownikowi. Tworzone przez nas strony zawierają autorski system CMS (Content Management System),umożliwiający wprowadzanie treści i uaktualnianie informacji w prosty sposób.CO TO OZNACZA?

Nie musisz znać profesjonalnego oprogramowania, ani wydawać pieniędzy na dodatkową pomoc administratora. Z powodzeniem samodzielnie dodasz lub zmodyfikujesz teksty, wgrasz zdjęcia lub inne pliki.

Aby dostosować stronę internetową do aktualnie obowiązujących trendów rynkowych, dodawanie kolejnych funkcjonalności i elementów może okazać się niezbędne. Wszystkie tworzone przez nas serwisy internetowe są przygotowane do dalszego rozwoju i rozbudowy. Dzięki pionierskiemu oprogramowaniu Analyzeo, którego jesteśmy autorem, będziesz w stanie monitorować każdy ruch użytkownika na Twojej stronie internetowej.

Raporty uzyskiwane dzięki Analyzeo umożliwią Ci zwiększenie konwersji i sprzedaży. Dowiesz się też jak postępują Twoi użytkownicy, które miejsca na stronie są dla nich najbardziej atrakcyjne i co zrobić, aby wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Jeśli zależy Ci na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań i przedstawieniu swojego contentu w wyjątkowo atrakcyjny sposób, świetną alternatywą dla klasycznej strony internetowej może być interaktywny magazyn.

W trosce o najwyższy poziom satysfakcji naszych klientów zapewniamy również:

 • kompleksową obsługę w zakresie identyfikacji wizualnej,
 • integrację serwisu z kanałami mediów społecznościowych, prowadzenie efektywnej komunikacji z użytkownikami,
 • tworzenie banerów w nowoczesnej technologii HTML5. Takie banery wykorzystasz m.in. w kampaniach Google Display Network (GDN),
 • integrację serwisami zewnętrznymi np. DotPay która ułatwi proces płatności naszym klientom, albo usługąFresh mail (dowiedz się więcej o Fresh mail tutaj) , która umożliwia efektywne i skuteczne przeprowadzanie kampanii mailingowych.

Zobacz przykładową stronę jaką wykonaliśmy - kliknij tutaj

Zobacz wszystkie nasze projekty w portfolio


Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: