Strony www

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH TO NASZA CODZIENNOŚĆ

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego najlepszą wizytówką firmy, jak i osoby prywatnej jest profesjonalna, estetyczna, czytelna  i funkcjonalna strona internetowa. Spersonalizowana, dopasowana do Twoich potrzeb oraz oczekiwań Twoich odbiorców strona www skutecznie poprawia wizerunek firmy, produktu oraz marki. Wpływa na wiarygodność, wyróżnia organizację spośród konkurencji i pozwala w odpowiedni sposób promować oraz zapewniać odpowiednią sprzedaż produktów i usług.

Tworzymy unikatowe oraz responsywne projekty stron www. Do oferowanych przez nas produktów zaliczyć możemy:

 • strony typu landing page;
 • serwisy – należące do osób prywatnych, blogerów oraz firm;
 • rozbudowane i zaawansowane technologicznie portale, zapewniające użytkownikom dodatkowe funkcjonalności.


DLACZEGO WARTO, ABYŚ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ BUDOWAŁ WŁAŚNIE Z NAMI?

 • Projektowane strony internetowe są user friendly

  Kiedy przystępujemy do projektowania strony www bierzemy pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze serwis musi być przyjemny dla oka, estetyczny, nieprzytłaczający i w jasny sposób ma pokazywać, czym dana firma się zajmuje. Po drugie strona www powinna przede wszystkim być użyteczna i funkcjonalna – a to dlatego, że jej zadaniem jest przynoszenie „kasy”, czyli musi zarabiać sprzedając Twoje usługi lub produkty. Zależy nam na tym, aby użytkownik został na stronie jak najdłużej ale tylko dlatego, że interesuje go to, co na niej znalazł, a nie dlatego, że nie może znaleźć tego, po co przyszedł.

 • Tworzone strony internetowe są wyposażone w CMS

  Opracowaliśmy autorski system CMS (Content Management System). Dzięki niemu wprowadzanie treści na strony www oraz aktualizacja informacji jest prosta i intuicyjna. Nie musisz znać profesjonalnego oprogramowania, ani wydawać pieniędzy na dodatkową pomoc administratora. Z powodzeniem samodzielnie dodasz lub zmodyfikujesz teksty, wgrasz zdjęcia lub inne niezbędne pliki. Nie martw się, nie rzucimy Cię na głęboką wodę – zanim udostępnimy Ci to narzędzie zrobimy krótkie instruktarzowe spotkanie u nas w Warszawie lub w siedzibie Twojej firmy.

 • Projekty stron www mają unikalny i estetyczny design

  Naszym priorytetem jest to, aby strona internetowa, którą przygotowujemy dla Ciebie, stała się wizytówką Twojej firmy. Już od progu musi odzwierciedlać to, czym zajmuje się Twoja marka, ma też wzbudzać zaufanie i poczucie pełnego profesjonalizmu. Śledzimy ogólnoświatowe trendy, wiemy co jest w danym momencie pożądane – dlatego możesz być pewny, że zaprojektowany przez nas serwis będzie wzbudzał zadowolenie użytkowników oraz konkurencji. To wszystko przy współpracy z UI oraz UX – tak aby całość była estetyczna i funkcjonalna.

 • Nasze strony internetowe są wykonane w technologii RWD

  Nawet najładniej zaprojektowany serwis nie spełni swojego zadania jeśli nie będzie odpowiednio skrojony, czyli wykonany w technologii RWD (Responsive Web Design). Obecnie tworzone strony internetowe muszą być czytelne nie tylko na desktopach, ale także na tabletach i telefonach komórkowych. Responsywna strona internetowa idealnie dopasowuje się do ekranu każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu prezentowane treści są przejrzyste, czytelne i przyjazne w odbiorze przez użytkownika.

 • Tworzymy serwisy w oparciu o technologię typu open source

  Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie usłyszysz od nas, że Twojego serwisu nie da się rozbudować o narzędzia, które mogą okazać się niezbędne w dalszym rozwoju firmy. Tego typu technologia pozwala z łatwością rozbudowywać strony internetowe o dowolne moduły oraz daje możliwość prostej integracji z systemami zewnętrznymi takimi jak np.: DotPay, FreshMail, czy SMS API.

 • Zapewniamy optymalizację treści SEO

  Bardzo zależy nam na tym, aby strona, którą przygotujemy na Twoje zlecenie była również odpowiednio wypozycjonowana w wyszukiwarce Google. Dlatego finalny projekt, który od nas otrzymasz będzie w pełni zoptymalizowany pod SEO. To niezwykle ważny element dotarcia – za pomocą naturalnych wyników wyszukiwania – do Twoich ostatecznych użytkowników.

 • Współpracując z nami dostajesz pełne wsparcie eksperckie

  Nasza agencja działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Niezależnie od tego na jakim etapie jest projekt, pracują nad nim specjaliści z branży IT, tacy jak UI i UX Designer, Testerzy, czy Deweloperzy. Na każdym etapie projektowania strony www będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, omówić dany proces i wspólnie z nami go skonsultować. Możesz być pewny, że to co od nas otrzymasz będzie najwyższej jakości. Wszystko to dzięki ludziom, którzy czuwają nad każdym, nawet najmniejszym elementem projektu – podczas całej ścieżki projektowania i wdrażania strony.
JAKIE SĄ DODATKOWE KORZYŚCI TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH Z NASZYM ZESPOŁEM?

Rozpoczynając pracę nad projektem wolałbyś mieć jak najmniej na własnej głowie? Chciałbyś powierzyć większość zadań jednej firmie, aby wszystko było w jednych rękach? Jeśli tak jest – bardzo nas to cieszy! Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystko co od nas dostaniesz będzie spójne i konsekwentne – dlatego myśląc o naszych Klientach i ich zadowoleniu zapewniamy im również: 

 • kompleksową usługę w zakresie identyfikacji wizualnej,
 • pełną integrację serwisu z kanałami mediów społecznościowych oraz prowadzenie efektywnej komunikacji z jego użytkownikami, 
 • tworzenie banerów w nowoczesnej technologii HTML5. Takie banery wykorzystasz m.in. w kampaniach Google Display Network (GDN).


JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZYM WARSZAWSKIM ZESPOŁEM?

Jako prężna i doświadczona agencja digital wypracowaliśmy swój własny sposób współpracy z Klientami. To osiem kroków, które pomogą nam na wspólne i sprawne prowadzenie projektu – bez chaosu, bez zbędnego zamieszania, czyli tak jak być powinno. Niezależnie od tego, czy jesteś z Warszawy, czy innego miejsca w Polsce – Twój projekt będzie w dobrych rękach od początku do końca.

 • KROK I - Analiza potrzeb
 • KROK II – Dopasowanie rozwiązań
 • KROK III – Projektowanie
 • KROK IV – Programowanie
 • KROK V – Testy 
 • KROK VI – Ostatnie ustalenia
 • KROK VII – Start projektu
 • KROK VIII – Dalszy rozwój

Szerzej możesz przeczytać o tym w zakładce współpraca z nami.

Jeśli zależy Ci na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań i przedstawieniu swojego contentu w wyjątkowo atrakcyjny sposób, świetną alternatywą dla klasycznej strony internetowej może być magazyn interaktywny.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: