Aplikacje i konkursy na Facebooka

5ebc6c6751330
5ebc6c6751330

APLIKACJE NA FAN PAGE NA FACEBOOKU TO

  • Możliwość pozyskiwania klientów,
  • Kreowanie wizerunku Twojej firmy,
  • Szansa na skuteczne dotarcie z ofertą,
  • Możliwość angażowania Twoich użytkowników.
Każda strategia w mediach społecznościowych powinna zakładać zaangażowanie użytkowników budowane w oparciu o konkurs lub loterię.

SIŁA MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Media społecznościowe skupiają wokół siebie coraz większe grono użytkowników. W Polsce z Facebooka korzysta obecnie około 13,5 mln. osób. Taka sytuacja to ogromna szansa na zdobycie i utrzymanie uwagi konkretnych, atrakcyjnych dla reklamodawców odbiorców. Skutecznym i nowoczesnym sposobem na osiągnięcie takiego celu jest organizacja i przeprowadzanie komunikacji na Facebooku w formie aplikacji instalowanych na FanPage’u firmy lub projektu.

Aplikacje i niestandardowe działania przyciągają uwagę użytkowników i zachęcają ich do działania.

Aplikacja może być np. profesjonalnie przeprowadzonym konkursem. Skrupulatnie zaplanowana i zrealizowana gwarantuje zaangażowanie i aktywność użytkowników, którzy w domyśle mają przeobrazić się w klientów. Taka forma aktywizacji stanowi dla marki gwarantowany buzz (szum) w sieci, a „fanom” umożliwia wygranie wartościowych nagród i zaistnienie w społeczności.

ZACZYNAMY?

Realizując projekty stawiamy przede wszystkim na kreatywność, indywidualne rozwiązania i autorskie narzędzia. Pragniemy przyciągać zainteresowanie oryginalnością i nowoczesną wizją. Dzięki promocji konkursu zarówno online, jak i offline, umożliwiamy dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców i znaczące zwiększenie sprzedaży produktów i usług. Organizowane konkursy synchronizujemy z aplikacjami mobilnymi, stronami internetowymi i e-magazynami.

Konkursy na Facebooku wciąż stanowią niestandardowe narzędzie w rękach reklamodawców. Właśnie dlatego taka forma komunikacji niesie za sobą wiele wyjątkowych szans i możliwości.

Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań digital skutkuje wzrostem popularności Twojego miejsca w sieci.
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe