CZYM JEST PERSONAL BRANDING?

Personal brandingiem nazywamy proces świadomego budowania marki osobistej. Jeśli obecnie szukasz nowej, lepszej  pracy, jesteś ekspertem branżowym lub menadżerem, prowadzisz własną organizację i chcesz ją wypromować, to w tym miejscu warto zastanowić się nad pozytywnym budowaniem swojego wizerunku w sieci.  Z pewnością jesteśmy w stanie Ci w tym  pomóc!

W obecnych czasach internet agreguje ogrom informacji na temat niemal każdej osoby. Jeśli zależy Ci na tym, aby do potencjalnego pracodawcy lub kontrahenta trafiały tylko te, które są ważne z jego punktu widzenia, warto o to zadbać zawczasu, budując swoją markę. W tym przypadku, przeświadczenie, nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili – zupełnie się nie sprawdza. 

Personal branding do efektywnego działania potrzebuje z góry ustalonej strategii.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PERSONAL BRANDINGU

Nasz własny wizerunek budujemy nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale także w biznesie. W dłuższej perspektywie może to prowadzić do pozytywnego efektu np. poprzez wzrost przychodów w Twojej firmie. Dzięki stworzeniu odpowiedniego self-brandu odbiorcy będą Cię lepiej postrzegać i rozpoznawać w branży, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na  potencjał odniesienia sukcesu poprzez znalezienie atrakcyjnej pracy, czy też rozmowy z przyszłymi klientami Twojej firmy.

Projekty z zakresu personal branding tworzymy w Warszawie.
 

NARZĘDZIA DO BUDOWANIA PERSONAL BRANDINGU

Niczym nowym nie jest fakt, że w budowaniu wizerunku wykorzystuje się wiele podobnych narzędzi jak w przypadku budowania wizerunku firm, marek, czy produktów. Coraz większego znaczenia nabierają także działania oparte o social media, ze względu na ich bardzo osobisty charakter. Podobnie jest z blogami oraz personalizowanymi, mało rozbudowanymi stronami internetowymi. Dzięki użyciu takich narzędzi masz możliwość wejścia w integrację z odbiorcami, publikowania treści oraz wypowiadania opinii w sposób swobodny. Warto wykorzystać także popularne formaty wideo. Jeśli nie wiesz, jak do tego podejść, a chcesz aby ostateczny efekt był w pełni profesjonalny – warto zastanowić się, nad wybraniem wsparcia i zaangażowaniu w działanie agencji interaktywnej, która pomoże w doborze narzędzi, zajmie się ich stworzeniem oraz wspólnie z Tobą będzie pracować nad ich utrzymaniem. 

Ścieżek jest wiele, warto jednak nastawić się na dłuższy proces, w którym dużą rolę będzie odgrywać Twoja własna aktywność. Aktywność połączona z Twoją wiedzą – da mieszankę wybuchową, ale wyłącznie w pozytywnym wydźwięku. Agencja digital taka jak nasza dba o to, by słowo stało się ciałem.

Wiele haseł, koncepcji i spojrzeń. Nie możesz zapomnieć o wieloaspektowości, z której składa się personal branding.

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NASZĄ AGENCJĄ DIGITAL PRZY TWORZENIU PERSONAL BRANDINGU?

Jeśli zależy Ci na budowaniu własnego wizerunku to warto zacząć współpracę z profesjonalistami. Agencja interaktywna to my. Działamy w Warszawie od 2013 roku. W tym czasie przygotowaliśmy setki projektów dla wielu branż i osób. Na co dzień tworzymy strony internetowe, materiały wideo, piszemy teksty, tworzymy  atrakcyjne grafiki. We współpracy nad Twoim projektem personal brandingowym będziemy odpowiedzialni za warstwę techniczną i wizualną. Twoim zadaniem będzie przygotowanie eksperckich treści, tak aby komunikacja, była spójna, przyjemna w odbiorze, nowoczesna i z właściwym charakterem. 
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe