CZYM JEST SOFTWARE HOUSE?

Czy znane jest Ci pojęcie software house? Jeśli nie, to nic dziwnego, jest to bowiem dość młode określenie, które dopiero niedawno zaistniało w świecie związanym z biznesem digital. Ale po kolei… Rynek się zmienia, a wraz z nim modyfikacjom ulegają potrzeby klientów. Równocześnie, zwiększa się popyt na coraz bardziej zaawansowane technologicznie aplikacje mobilne oraz strony internetowe – co jednocześnie przekłada się na wzrost zainteresowania agencjami digital, które w swojej ofercie posiadają kompetencje software house’u. Do czołowych zadań agencji Software House możemy zaliczyć:

  • cały proces tworzenia zaawansowanego i dedykowanego oprogramowania, a także przejęcie odpowiedzialności za docelowe wdrożenie,
  • administrację stron internetowych lub aplikacji mobilnych,
  • szczegółowe analizowanie oraz testowanie wprowadzanych na rynek projektów,
  • pełne utrzymanie produktu po jego całkowitym wdrożeniu. 

Kadr z pracy zespołu naszego software house w Warszawie.
 

Z CZYM WARTO SIĘ ZWRÓCIĆ O POMOC DO AGENCJI SOFTWARE HOUSE?

Usługi oferowane przez agencje software house to m.in. tworzenie: zaawansowanych stron internetowych, nowoczesnych sklepów online, responsywnych stron www, budowanie aplikacji oraz doradztwo IT – a co istotne, często także połączenie tych wszystkich rozwiązań, w jeden spójny system naczyń powiązanych.

Korzystanie z usług naszej agencji interaktywnej, która posiada kompetencje Software House daje Ci gwarancję tego, że to my prowadzimy ciągły nadzór nad aplikacją, która została przez nas wdrożona. Nasza praca jako agencja interaktywna nie kończy się na wprowadzeniu Twojego produktu lub usługi na rynek. Cały czas czuwamy nad tym, co zostało przez nas stworzone – na bieżąco poprawiamy błędy, wprowadzamy niezbędne aktualizacje i monitorujemy funkcjonowanie. 

Co Ci to daje? Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty i Twoja organizacja śpicie spokojnie, a my w tym czasie zapewniamy stabilne działanie Twoich rozwiązań online oraz szybką pomoc w momencie pojawienia się problemów. Długofalowa i wymagająca zaangażowania wielu specjalistów współpraca będzie wymagała przeznaczenia budżetu na tzw. utrzymanie i posprzedażową obsługę serwerową i projektową. W długiej perspektywie wydatek ten zwróci się kilkukrotnie w postaci stabilnie funkcjonującego produktu, stworzonego na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb.

Software house składa się z designerów, developerów, testerów i osób odpowiedzialnych za prowadzenie projektów.

JAK WYBRAĆ I NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ SZUKAJĄC ODPOWIEDNIEJ AGENCJI SOFTWARE HOUSE?

Myśląc o wyborze firmy programistycznej takiej jak agencja digital można utknąć w gąszczu ofert. Jednak nie wszystkie propozycje pojawiające się w wyszukiwarce Google warto brać pod uwagę. Dlaczego? 

PO PIERWSZE – DOŚWIADCZENIE:

Rynek nie lubi próżni, dlatego jeśli pojawia się okazja do zrobienia „biznesu”, to jak grzyby po deszczu rosną młode i niedoświadczone agencje, które od razu chcą brać się za duże i bardzo wymagające projekty. Niestety, często prowadzi to klientów do wielu rozczarowań. Warto więc zacząć współpracę z firmą, która ma za sobą przynajmniej kilkuletnie doświadczenie i może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Daje to gwarancje, że Twój projekt trafi w dobre ręce. Alterpage na rynku jest obecne od 2013 r., lata lecą…

PO DRUGIE – BUDŻET:

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają? Błąd. Już na samym początku warto powiedzieć jakim dysponujesz budżetem. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić zarówno wszystkie warunki współpracy jak i oczekiwania wobec projektu. Jako Klient, będziesz wiedział jak ostatecznie może wyglądać Twój produkt przy założonym finansowaniu. Co więcej – będziemy mogli zaproponować Ci ewentualne zmiany, które będą skutkowały polepszeniem serwisu lub aplikacji, ale nie wpłyną na jego koszty.

PO TRZECIE – TERMINY:

Już na wstępie warto określić odpowiedni harmonogram prac. Musisz liczyć się z tym, że tego typu skomplikowanych zadań nie robi się od tzw. „ręki”. Możesz być jednak spokojny, ponieważ w naszej organizacji już na początku podajemy realny termin oddania projektu i się tego trzymamy. Dobra firma zajmująca się programowaniem powinna w sposób regularny informować Cię o postępach prac i jej efektach, a u nas możesz na to liczyć.

PO CZWARTE – BEZPIECZEŃSTWO:

Last but not least. Wybierając agencję należy szczególną uwagę zwrócić na standardy bezpieczeństwa panujące w wybranej organizacji. Twoi klienci korzystając z witryny, sklepu lub aplikacji będą zostawiać w nich swoje dane, a one muszą być odpowiednio przechowywane. W naszej warszawskiej agencji to standard. Mamy bowiem wdrożone odpowiednie systemy bezpieczeństwa – zatem wszystkie wrażliwe kwestie są w pełni chronione.

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG AGENCJI SOFTWARE HOUSE?

Przede wszystkim zadaj sobie kilka pytań:

  • Czy Twoja firma rozwija się w dużym tempie?
  • Czy masz już za sobą testy gotowych rozwiązań programistycznych?
  • Czy zawiodłeś się tym, że szablonowe rozwiązania nie spełniają Twoich potrzeb?
  • Czy masz pomysł na rozwiązania technologiczne, które mogą ulepszyć pracę Twojej firmy, ale nie ma takiej oferty na obecnym rynku?
  • Czy podjąłeś świadomą decyzję o wprowadzeniu lub rozwoju narzędzi online definiujących i automatyzujących procesy w Twojej organizacji?

Jeśli na większość pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że możesz zgłosić się do naszej agencji software house. Chętnie dowiemy się o Twoim pomyśle i idei. Z zapartym tchem wysłuchamy Twoich potrzeb oraz oczekiwań, co do przewidywanych rozwiązań i wspólnie podejdziemy do prac nad projektem, który w najbliższej przyszłości może polepszyć pracę i wydajność Twojej firmy. 

Wytwarzane oprogramowanie musi być poddane procesowi review. Tylko tak można mieć pewność, że będzie ono pozbawione błędów.

DOŚWIADCZENIE NASZEJ AGENCJI SOFTWARE HOUSE

Naszą ogromną siłą jest doradztwo. Zgoda, że to Ty przynosisz pomysł do naszej warszawskiej siedziby, ale kluczem do sukcesu jest fachowe spojrzenie i zderzenie pomysłu z dostępnymi możliwościami, a także obowiązującymi trendami. Nasi doświadczeni programiści, którzy zjedli zęby (klawiatury?) na niejednym stworzonym software w postaci stron www, aplikacji mobilnych, programów partnerskich i innych, z chęcią doradzą i jednocześnie pomogą wybrać najbardziej dopasowane pod Twoją organizację rozwiązania. Jako zespół, posiadamy umiejętność znajdowania problematycznych obszarów oraz rozwiązywania problemów.  Dokładając do tego kreatywność, która jest niezbędna w procesie tworzenia innowacyjnych rozwiązań, szytych na miarę Twoich potrzeb, możesz być spokojny o powodzenie współpracy.

Jeśli zależy Ci na rozwiązaniach dostosowanych w pełni do tego, czego oczekujesz, a dodatkowo chcesz mieć bardzo elastyczne oprogramowanie, które można rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności w przyszłości – umów się z nami na spotkanie, zadzwoń lub napisz. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, sprawdź nasze szerokie portfolio i zwróć uwagę na klientów, dla których pracowaliśmy. 
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe