Dedykowane sklepy internetowe

5ebc6e8034155
5ebc6e8034155

CZAS NA ZMIANY – DEDYKOWANY SKLEP INTERNETOWY

Prowadzenie działalności w świecie online, z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli firm. Warszawa jest tego dobrym przykładem, ponieważ to właśnie w tym mieście znajduje się największy odsetek zarówno firm, które odpowiadają za rozwiązania typu e-commerce, jak również klientów gotowych na inwestycję w nie. W znacznym stopniu przekłada się to na zapytania o tworzenie sklepów internetowych, które z roku na rok wyposażane są w coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Nic dziwnego. Klienci online intensywnie szukają upragnionych produktów w domowym zaciszu, a sprzedawcy prześcigają się w tym, aby jak najatrakcyjniej zaprezentować im oferowane towary oraz usługi.

Masz już swój sklep działający online, ale wymaga on gruntownych zmian? Czy może posiadasz pomysł na oryginalny biznes i dopiero stawiasz pierwsze kroki w tym świecie? Dla nas jest to bez różnicy – wesprzemy Cię jako agencja interaktywna na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu.

Wybrane projekty stworzonych przez nas w Warszawie sklepów internetowych.

ROZKRĘĆ SWÓJ BIZNES W SIECI Z NASZĄ AGENCJĄ INTERAKTYWNĄ!

Doskonałe towary i usługi to tylko połowa sukcesu każdego przedsiębiorcy. Nie mniej ważny jest efektywny sposób ich prezentacji, ściśle dostosowany do potrzeb i pragnień odbiorców. Tworzymy w Warszawie oraz terenie całej Polski unikalne i spersonalizowane sklepy internetowe, w pełni oparte na autorskich rozwiązaniach i narzędziach. Dzięki temu, na Twoje życzenie możemy dowolnie je rozbudowywać, modyfikować oraz integrować z dostępnymi na rynku modułami sprzedażowymi.

Wszystkie nasze dedykowane sklepy internetowe są w pełni responsywne, co umożliwia użytkownikom komfortowe i wygodne zakupy z dowolnego miejsca na świecie również za pomocą urządzeń mobilnych: smartfonu lub tabletu. Dużą zaletą dedykowanego sklepu internetowego w porównaniu do gotowych rozwiązań jest jego wydajność oraz własna identyfikacja wizualna. Każda, nawet najbardziej śmiała wizja stanowi dla nas ekscytujące wyzwanie, które z przyjemnością zrealizujemy. Granicą naszych możliwości jest jedynie Twoja wyobraźnia. Uważamy, że w dobie tak znaczącej konkurencji w obszarze e-commerce projektowanie sklepów internetowych w sposób zachowawczy grozi małą szansą przeniknięcia do świadomości użytkownika. Dlatego tak bardzo zależy nam, żeby Twój sklep był wyjątkowy i zawierał elementy wyraźnie wyróżniające go na tle tych wypozycjonowanych i będących liderami w poszczególnych branżach.

TO TY DECYDUJESZ, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ZAPROJEKTOWANY SKLEP INTERNETOWY

Budując sklep internetowy, spełniamy Twoje indywidualne oczekiwania i pomysły. Trzymamy również rękę na pulsie dostosowując Twój projekt do aktualnych realiów rynkowych. Chcąc zapewnić Ci najbardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązania oferujemy możliwość integracji sklepu z kreatorami 3d, e-magazynami, modułami płatności online, kampaniami mailowymi i sms-owymi, czy kanałami mediów społecznościowych. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie hostingu. Budowa sklepów internetowych może wydawać się wielkim wyzwaniem, jednak mamy bogate kompetencje i wieloletnie doświadczenie, dając z siebie wszystko na każdym etapie projektu: od tworzenia koncepcji i dokumentacji funkcjonalnej przez tworzenie designu, kończąc na programowaniu, testowaniu i ostatecznym wdrożeniu. Więcej o wszystkich realizowanych przez nas usługach przeczytasz na podstronie „Co robimy” w jednej z pięciu kategorii: web&mobile, eCommerce, eMarketing, projektowanie graficzne, rozwiązania dedykowane. W kluczowych decyzjach często pomagamy Ci poprzez stacjonarne spotkania w naszym biurze. Siedzibą naszej agencji jest Warszawa, zatem znajdując się praktycznie w centrum Polski mamy do Ciebie tak samo blisko jak Ty do nas.

Płacenie w e-commerce z roku na rok jest coraz bezpieczniejsze.

ETAPY WSPÓŁPRACY PRZY TWORZENIU SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Przez wiele lat – działając na rynku warszawskim oraz krajowym, wypracowaliśmy sprawdzony model współpracy, który działa bez zarzutów podczas realizacji projektu, jakim jest budowa dedykowanego sklepu internetowego. Od czego więc zaczynamy?

 • Analizy Twoich potrzeb
  Szczegółowo przygotowany brief to podstawa. Od tego tematu zaczynamy rozmowy dotyczące budowy sklepu internetowego. Musimy dokładnie poznać Twoje oczekiwania, potrzeby oraz problemy, z którymi obecnie się mierzysz. Ten etap współpracy uważamy za jeden z najbardziej kluczowych momentów – dlatego im dokładniej odpowiesz na nasze pytania podczas przeprowadzanych przez nas warsztatów, tym lepszy efekt końcowy uda się uzyskać. Od tego co nam przekażesz, zależy dobry start oraz sprawny przebieg całego procesu wdrożenia. Na podstawie zdobytych od Ciebie informacji przygotujemy odpowiednią i dogłębną analizę przedwrożeniową, szacując potrzebny czas na wdrożenie oraz wycenę projektu.
 • „Makietowanie” oraz projekt graficzny 
  Etap projektowania zaczynamy od przygotowania makiety (low fidelity mockup), która będzie „szkieletem” dla projektu graficznego definiując w namacalny sposób architekturę informacji. Już na tym etapie Twój czynny udział w projekcie jest nieoceniony, ponieważ zgłaszasz uwagi i dostarczasz nam feedback, który bierzemy pod uwagę podczas fazy poprawek i wdrażania zmian. To etap, w którym eliminujemy niektóre elementy, zamieniamy je na inne lub proponujemy dodatkowe rozwiązania – a wszystko po to, aby późniejszy wygląd tworzonego sklepu internetowego w pełni realizował Twoje cele biznesowe. Po zakończeniu projektowania makiety, przechodzimy do projektowania grafiki (web design). Projekt nabiera barw i staje się czytelny dla wszystkich. Tworząc go, bierzemy pod uwagę zasady i dobre praktyki User Experience (UX) i User Interface (UI), które są nieodłącznym elementem nowoczesnego projektowania stron www oraz sklepów internetowych. Projekt graficzny realizujemy w Adobe XD czego zaletą są przede wszystkim: możliwość publikacji projektu w formie linku (odpada więc konieczność pobierania plików, wprowadzane zmiany możesz oglądać na bieżąco), a także możliwość przeklikiwania się przez projekt, ponieważ projektowana grafika jest interaktywna. Zatem pomimo, że nie jest to jeszcze oprogramowana grafika jesteś w stanie przekonać się jak będzie wyglądać ścieżka Twojego użytkownika i pozostałe podstrony.
 • Programowanie
  To najważniejszy moment w całym procesie. Po zaakceptowaniu grafiki „bierzemy ją na warsztat” i sprawiamy, że jej elementy zaczynają być klikalne. Od tego etapu zależy czy funkcjonalność  budowanego sklepu internetowego będzie działa w sposób poprawny, wyczerpując wszystkie oczekiwania, zarówno Twoje, jak i użytkowników.  Przykładamy wagę do tego, aby oprogramowane layouty wyświetlały się poprawnie na wielu urządzeniach i rożnych przeglądarkach. Uczulamy Cię, że Internet Explorer nie jest już standardem i nie musisz się nim przejmować, na co zresztą uwagę zwracają sami jego twórcy podkreślając, że przeglądarka ta nie jest już oficjalnie wspierana przez Microsoft.
 • Odpowiednie treści 
  „Content is a king” i nie ma tu ani odrobiny przesady. Dobry content to podstawa także w serwisach e-commerce. Właściwe teksty potrafią sprzedawać. Co to oznacza? Po pierwsze, odpowiednio przygotowane pod SEO treści pomagają znaleźć Twoją domenę w wyszukiwarkach. Po drugie, eksperckie artykuły, zbudowane w atrakcyjny sposób – potrafią skutecznie zachęcić do zakupu towarów oraz usług, które oferujesz. Dlatego nie lekceważ tego etapu tworzenia sklepu internetowego i powierz przygotowanie trafnych i dopasowanych materiałów tekstowych naszej agencji.
 • Przeprowadzenie testów
  Spora część tworzenia sklepu internetowego za nami. Czas na sprawdzenie czy wszystkie założenia z dokumentacji funkcjonalnej zostały zaimplementowane w prawidłowy sposób. Patrzymy czy projekt sklepu internetowego spełnia Twoje założenia oraz cele biznesowe.  Weryfikujemy poprawność realizowanych procesów, flow użytkownika, bezawaryjność zaprogramowanych funkcjonalności, opublikowane treści oraz wprowadzone przez nas dane. Jest to ostateczna wersja sklepu internetowego, tak więc to ostatni moment przed przegraniem go na produkcję (na właściwą domenę) na wprowadzanie zmian. Twoja rola w tym momencie jest bardzo ważna, ponieważ finalnie od Ciebie otrzymujemy zielone światło na publikację serwisu online.
 • Start sklepu internetowego
  Zmiany oraz wszystkie uwagi naniesione, wydaje się więc, że możemy startować. Wrzucamy go na głęboką wodę, w otchłań internetu, ale nie zostawiamy bez koła ratunkowego. W tym momencie zbieramy informacje, wyniki i na ich podstawie za Twoją zgodą wprowadzamy dodatkowe zmiany, mające na celu polepszenie jego funkcjonalności i użyteczności. To ważny czas dla Twojej firmy, ponieważ zebrane dane mogą posłużyć jej dalszemu rozwojowi.
 • Etapy rozwoju produktu 
  Pamiętaj, to że skończyliśmy projektowanie oraz budowę sklepu internetowego, nie oznacza, że Cię opuszczamy. Nic bardziej mylnego. Oferujemy Ci pełną opiekę posprzedażową projektu, w zakresie usług serwerowych i projektowych . Co to oznacza? Dbamy o sprawne funkcjonowanie Twojego serwisu, likwidujemy pojawiające się błędy lub problemy, na bieżąco monitorujemy jego pracę. Na co dzień weryfikujemy to, jak sprawnie działa strona www.
Sklepy internetowe tworzone są przez nasz zespół developerski w Warszawie.

PLUSY POSIADANIA SKLEPU INTERNETOWEGO NA DEDYKOWANYM SILNIKU:

Tworzone przez nas sklepy nie korzystają z ogólnodostępnych rozwiązań. Wykonywane są w oparciu o otwarty język programowania, jednak szyte są w odpowiedzi na konkretne potrzeby naszych klientów. Każdy z modułów programowany jest od podstaw, podobnie jak integracje z zewnętrznymi podmiotami, które za każdym razem tworzone są na zamówienie. Możesz być pewny, że tworząc sklep internetowy z naszą warszawską agencją digital taka inwestycja zapewni Ci:

 • rozwój Twojego biznesu,
 • sprawne zarządzanie sprzedażą,
 • swobodne dobudowywanie rozwiązań,
 • elastyczną rozbudowę istniejących modułów.

Jeśli jesteś zainteresowany tym jak działamy, zajrzyj do naszej zakładki „współpraca z nami”, znajdującej się na stronie głównej i przekonaj się jak możemy razem działać. Miejscem programowania przez nas sklepów i innych rozwiązań dedykowanych jest Warszawa. Dodatkowo z miłą chęcią zaprezentujemy Ci nasze bogate portfolio. To co, czujesz się przekonany? Czekamy na kontakt i ruszamy z podbojem rynku online przez Twoją firmę.
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe