Dedykowane sklepy internetowe

DEDYKOWANY SKLEP INTERNETOWY TO

  • rozwój Twojego biznesu,
  • sprawne zarządzanie sprzedażą,
  • swobodne dobudowywanie rozwiązań,
  • elastyczna rozbudowa istniejących modułów.


ROZKRĘĆ SWÓJ BIZNES W SIECI!

Doskonałe towary i usługi to tylko połowa sukcesu każdego przedsiębiorcy. Nie mniej ważny jest efektywny sposób ich prezentacji, ściśle dostosowany do potrzeb i pragnień odbiorców. Tworzymy unikalne i spersonalizowane sklepy internetowe (zobacz przykład),oparte w pełni na autorskich rozwiązaniach i narzędziach. Dzięki temu, na Twoje życzenie możemy dowolnie je rozbudowywać, modyfikować oraz integrować z dostępnymi na rynku modułami sprzedażowymi.

Wszystkie nasze dedykowane sklepy internetowe są w pełni responsywne, co umożliwia użytkownikom komfortowe i wygodne zakupy z dowolnego miejsca na świecie – przy pomocy smartfonu lub tabletu. Dużą zaletą dedykowanego sklepu internetowego w porównaniu do gotowych rozwiązań jest jego wydajność oraz własna identyfikacja wizualna. Każda, nawet najbardziej śmiała wizja stanowi dla nas ekscytujące wyzwanie, które z przyjemnością zrealizujemy. Granicą naszych możliwości jest jedynie Twoja wyobraźnia.TY DECYDUJESZ

Budując sklepy internetowe, spełniamy Twoje indywidualne oczekiwania i pomysły. Trzymamy również rękę na pulsie dostosowując Twój projekt do aktualnych realiów rynkowych. Chcąc zapewnić Ci najbardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązania oferujemy możliwość integracji sklepu z tworzonymi przez nas kreatorami 3d, e-magazynami, kampaniami mailowymi i sms-owymi czy kanałami mediów społecznościowych. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie hostingu.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: