Interaktywne e-magazyny

WYKORZYSTAJ SIŁĘ CONTENT MARKETINGU WE WŁASNYM MAGAZYNIE INTERAKTYWNYM

Interaktywne magazyny szturmem wdzierają się do świata Content Marketingu. Urzekają swoją innowacyjnością, budzą żywe zainteresowanie niestandardową formą oraz wyjątkowym designem – zarówno wśród użytkowników docelowych, jak i marketingowców oraz właścicieli firm. Coraz więcej organizacji chce w ciekawy sposób opowiadać o swoich produktach, dlatego formuła cyfrowego magazynu w postaci pliku PDF przestała im wystarczać.

Jeśli chcesz dotrzeć do swoich odbiorców z przekazem podanym w ciekawy oraz atrakcyjny sposób, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możemy przygotować wydania takie jak:

 • interaktywne magazyny  – wydawane okazjonalnie, bez ustalonej częstotliwości,
 • interaktywne czasopisma – wydawane cyklicznie,
 • książki interaktywne,
 • onlinowe gazetki promocyjne.
DLACZEGO WARTO POMYŚLEĆ O WYDAWANIU MAGAZYNU INTERAKTYWNEGO?

 • Opowiadamy historię – interaktywny content

  Magazyny interaktywne dzięki swojej nietypowej formie pozwalają nie tylko zaprezentować produkt, ale też dają możliwość opowiedzenia w ciekawy sposób całej jego historii. Taki zabieg pozwala wytworzyć emocjonalną więź z klientem, co przekłada się na wzrost sprzedaży.

 • Wyjątkowa budowa magazynów interaktywnych

  Projektowany przez nas magazyn interaktywny, dzięki swojej budowie wykorzystuje znikome zasoby serwerowe. Jednym z zabiegów jaki zastosowaliśmy w celu optymalizacji jest tak zwana metoda lazy-loading, co w skrócie oznacza, że oglądając jeden slajd w tle automatycznie doładowuje się slajd poprzedzający i następny.

 • Magazyny interaktywne można zintegrować ze sklepem internetowym

  Nasza warszawska agencja interaktywna jako jedna z pierwszych w Polsce stworzyła magazyn online, który był przygotowany w pełnej dwustronnej integracji z dedykowanym sklepem internetowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, elementy takie jak ceny produktów, czy też informacje o brakach asortymentu pojawiają się bezzwłocznie – zarówno w e-magazynie, jak i w sklepie internetowym – niezależnie od tego, w którym miejscu zostanie naniesiona zmiana.

 • Zastosowanie unikalnego CRM i marketingu automation w magazynie interaktywnym

  Dzięki rozbudowanemu panelowi statystyk wiemy m.in., które strony były najczęściej oglądane, a także który produkt był najchętniej kupowany. Precyzyjna analityka magazynu online oraz koszyka zakupowego pozwala stwierdzić, ile razy klient oglądał naszą publikację. Takie informacje umożliwiają zaplanowanie kolejnych kroków, prowadzących do zwiększenia zaangażowania odbiorców i podniesienia sprzedaży. Natomiast autorski system CRM przydzieli punkty za poszczególne zachowania, a następnie wyśle odpowiednio dopasowaną ofertę.


JAKIE SĄ DODATKOWE PLUSY WYDAWANIA MAGAZYNÓW INTERAKTYWNYCH?

 • skuteczne pozycjonowanie produktów,
 • możliwość umieszczania filmów, plików dźwiękowych, animacji, gier, spaceru wirtualnego 3D i innych interaktywnych rozwiązań,
 • możliwość umieszczania reklam partnerów handlowych linkujących do ich stron,
 • pełna analiza danych.


NASZ WARSZAWSKI ZESPÓŁ JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Wiemy, że pionierskie projekty mogą wzbudzać strach. Jednak w przypadku współpracy z naszą agencją digital możesz mieć pewność, że projekt jest w dobrych rękach, a nasz doświadczony zespół przeprowadzi Cię przez cały proces wdrożenia  interaktywnego magazynu. Jesteśmy z Warszawy ale pamiętaj, że działamy z Klientami w całej Polsce. To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie fakt, że przez lata udało nam się dopracować model współpracy sprawnie funkcjonujący również na odległość. Więcej o naszych ośmiu krokach pracy przeczytasz w zakładce współpraca z nami

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: