klient:

Strefa Przemian

nasza praca:

  • analiza przedwdrożeniowa
  • UX
  • UI
  • makiety
  • projektowanie graficzne
  • programowanie
61e818ac5207f
61e818ac5207f

strona www, e-commerce, rozwiązanie dedykowane

Ruch to zdrowie, często jednak brakuje nam czasu, żeby realizować to powiedzenie w praktyce. Naprzeciw wychodzi usługa online, czyli Strefa Przemian, która umożliwia realizowanie wyzwań treningowych, regularne aktualizowanie parametrów organizmu, a także daje dostęp do szeroko pojętej wiedzy eksperckiej. W jej ramach użytkownik może poznać tajniki ćwiczeń, a także kulinariów, ponieważ w serwisie dostępnych jest ponad kilkaset przepisów tworzonych przez profesjonalnych dietetyków. Do zarządzania nimi służy planer umożliwiający układanie menu i generowanie potrzebnej listy zakupowej zawierajacej składniki poszczególnych potraw.  Dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu możliwy jest po wykupieniu przez użytkownika odpowiedniego abonemntu. Oprogramowany przez nas moduł e-commerce umożliwia administratorowi wprowadzanie produktów zarówno tych cyfrowych jak również fizycznych, a takze pełne zarządzanie sprzedażą.

 

Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za relizację serwisu od podstaw, zaczynając od analizy biznesowej i funkcjonalnej, poprzez rozplanowanie informacji w postaci interaktywnych makiet (mockupów),projekt graficzny i programowanie. Obecnie, już po wdrożeniu na produkcję, serwis rozwijany jest o nowe funkcjonalności, a nasi administratorzy dbają, by na bieżąco realizowane były usługi powdrożeniowe, a więc usługi projektowe i serwerowe. Dbamy zatem o hosting projektu, tworzenie backupów i monitorowanie czy infrastruktura działa poprawnie. W ramach usług projektowych odpowiadamy za monitoring projektu, utrzymanie środowisk developerskich i minor update'y.

61e818f7715b2
61e81881ef235
61e8189b3a399
61e81fba77077

Paleta kolorów

61e81cd224d08
61e818d4216f2
61e81e62344bf
61e81e51918ec

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe