Projektowanie graficzne

ATRAKCYJNY DESIGN

 • zapada w pamięć,
 • wzbudza uwagę użytkownika,
 • wizualizuje Twój produkt lub usługę,
 • ma wpływ na decyzje zakupowe klienta.


JAK CIĘ WIDZĄ...

Estetyczna, spersonalizowana szata graficzna to nieodzowny element skutecznej identyfikacji wizualnej. Przyciągające uwagę elementy strony internetowej pomogą Twojej marce wyróżnić się na tle konkurencji, zbudować rozpoznawalność i zaufanie odbiorcy. Dobry projekt graficzny umożliwi Ci osiągnięcie najważniejszych celów biznesowych – podniesienie sprzedaży, wykreowanie spójnego, wzbudzającego zaufanie wizerunku marki i zbudowanie pozytywnych skojarzeń u odbiorcy.

Dzięki nieustannemu śledzeniu zmian i przeobrażeń na rynku mediów cyfrowych, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi tendencjami i obowiązującymi trendami. Taka wiedza pozwala nam na optymalne dostosowanie tworzonych projektów do wymagań i oczekiwań odbiorców. Kreujemy spersonalizowane, śmiałe wizje i realizujemy najbardziej nowatorskie projekty. Projektowanie graficzne jest dla nas połączeniem kreatywności i wyobraźni z precyzją i kunsztem wykonania.
ROBIMY DOBRZE

W ramach projektowania graficznego wykonujemy:

 • projekty logo,
 • layouty aplikacji mobilnych i webowych,
 • kreacje do kampanii displayowych (banery html 5 i banery flash),
 • dedykowane projekty graficzne portali, stron internetowych,e-magazynów,
 • projekty graficzne druków, grafik reklamowych i innych elementów identyfikacji zewnętrznej.

Naszą specjalnością jest grafika kreatywna, projekty graficzne przeznaczone do „webu” oraz grafika użytkowa. Dzięki naszej pasji, doświadczeniu i oryginalnym pomysłom możesz być pewien, że stworzony przez nas projekt graficzny będzie nie tylko unikalny i atrakcyjny wizualnie, ale również wykonany z najwyższą precyzją i troską o każdy, nawet najmniejszy detal.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: