Projektowanie banerów

5f369b410ed07
5f369b410ed07

BANERY REKLAMOWE JAKO POPULARNY NOŚNIK REKLAMOWY

Banery reklamowe są obecne niemal wszędzie. Jako agencja interaktywna wiemy o tym najlepiej. Jest to rodzaj reklamy graficznej występującej zarówno w świecie cyfrowym, jak i poza nim. Zastosowanie banneru reklamowego na stronie internetowej jest niezwykle skuteczną metodą przyciągnięcia uwagi internautów na prezentowaną za jego pomocą treść.

JAK NALEŻY PROJEKTOWAĆ BANERY REKLAMOWE?

Jako agencja digital wiemy, jak ważne jest prawidłowe zaprojektowanie banerów. Co więc wyróżnia dobry baner od tych przeciętnych?

  • ODPOWIEDNIA ILOŚĆ TEKSTU: najlepiej, jak komunikat będzie przedstawiony za pomocą krótkiego tekstu, z wykorzystaniem chwytliwych haseł w otoczeniu dobrej formy graficznej. 
  • CALL TO ACTION: zachęcamy do podjęcia reakcji w momencie zapoznania się z reklamą: „Skontaktuj się z nami!”, „Zadzwoń!”, „Napisz!”,” Sprawdź wycenę!”.
  • ODPOWIEDNIE UMIEJSCOWIENIE: już na początku, warto zastanowić się w jaki sposób baner będzie się wyświetlał użytkownikom. Dzięki temu, w odpowiedni sposób możemy dopasować komunikat, który będziemy na nim prezentować.
  • OPRAWA GRAFICZNA: nie może być przeładowany grafiką. Od razu powinien też w jasny sposób komunikować czego dotyczy – zostawiamy mało miejsca wyobraźni, a więcej „dajemy na tacy”. 
  • CZAS: ważne jest także to, jak długo użytkownik musi czekać na załadowanie i wyświetlenie się baneru. Tu liczy się czas. Zbyt długie ładowanie go na witrynie może spowodować, że użytkownik przejdzie przez stronę nie zauważając materiału.

Projektowanie banerów reklamowych to długi i żmudny proces.
 

PROJEKTOWANIE BANERÓW W WARSZAWIE

Nasz zgrany i kreatywny zespół zajmuje się projektowaniem banerów internetowych. Przygotowane przez nas materiały idealnie sprawdzają się w roli reklamy cyfrowej. Ogromnym atutem jest to, że potrafimy tak zaprojektować baner, aby już od pierwszego momentu wejścia na stronę www przyciągnąć uwagę użytkowników korzystających z witryny.

Priorytetem naszego zespołu kreatywnego  jest przygotowywanie  materiałów graficznych, przyciągających uwagę i skubiących na sobie wzrok osób odwiedzających stronę, na której jest on wyświetlany. Dzięki temu, idealnie pełnią swoją funkcję podczas kampanii display np., w ramach sieci Google AdSense, realizując postawiony przed nimi cel, a więc przeniesienia użytkownika na stronę docelową. 

Banery najlepiej oglądać na dużym i czystym monitorze.

ZAPROJEKTUJ BANER Z NASZĄ WARSZAWSKĄ AGENCJĄ INTERAKTYWNĄ

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej usługi projektowania banerów, które możemy przygotować we wszystkich możliwych formatach. Każde zlecenie podejmujemy z pasją od momentu rozpoczęcia projektowania poprzez wprowadzanie poprawek, kończąc na wydaniu Ci gotowego projektu. Niezależnie od tego w jakiej branży działa Twoja organizacja, zadbamy o odpowiedni design oraz czytelność przekazywanej przez Ciebie treści. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twoja inwestycja w reklamę w jednej z kilku popularnych sieci reklamowych przyciągnie zainteresowanie nowych użytkowników i zwiększy społeczność Twojej marki. Dodatkowo, jeśli będziesz potrzebował stworzenia chwytliwych tekstów i haseł reklamowych, zadbamy także o kreatywny copywriting. Dla nas liczy się jakość, dlatego projektowanie trwa od kilku do kilkunastu dni. Wszystko zależy od tego, co ostatecznie chcesz nim osiągnąć. 
Jedna kampania może się składać nawet z kilkunastu banerów display.

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe