PROJEKTOWANIE 3D – KROK W PRZYSZŁOŚĆ

Świat online rozpycha się łokciami coraz intensywniej wchodząc w życie społeczeństwa. Coraz częściej decyzje zakupowe podejmowane są na podstawie tego, co pojawia się na ekranie smartfona, czy komputera, a nie mijanego billboardu czy witryny sklepowej. W związku z tym prezentacja produktów w świecie cyfrowym musi być coraz bardziej doskonała i szczegółowa. Dzięki temu  potencjalni klienci będą mogli łatwiej podjąć decyzję, a koszty związane z obsługą zamówienia ponoszone przez sprzedawców zostaną znacznie zoptymalizowane. Taką możliwość daje projektowanie 3D. Dzięki niemu produkty stają się bardziej przystępne, ponieważ użytkownicy mogą obejrzeć  je z dowolnej perspektywy i niemal poczuć  na własnej skórze. 

Projektowanie 3d to połączenie warstw rzeczywistej i wirtualnej.
 

ZALETY PROJEKTOWANIA 3D

Modelowanie 3D pozwala zobrazować elementy, które oglądane jako obiekt trójwymiarowy dają większy pogląd na to jak przedmiot wygląda w rzeczywistości. Ta forma prezentacji ma szerokie zastosowanie np. w branży budowlanej, motoryzacyjnej, czy technologicznej. Dzięki niej, w bardziej „namacalny” sposób udaje się wytłumaczyć odbiorcom skomplikowane zagadnienia, które ciężko byłoby pokazać na „płaskim” projekcie. 

Animacje oraz grafiki 3D mają także szerokie zastosowanie w marketingu i sprzedaży, w tym przede wszystkim w systemach prezentujących produkt i umożliwiających jego zakup. Dotyczy to więc głównie e-commerce, w którym fakt kupowania na odległość, bez fizycznego kontaktu z produktem, skutecznie potrafi odstraszyć potencjalnych klientów. Dzięki umożliwieniu obejrzenia produktu z każdej strony, w przybliżeniu ukazując strukturę materiału, z którego jest wykonany o wiele łatwiej doprowadzić do pozytywnej decyzji zakupowej klienta.

Nasza agencja digital przygotowywuje animacje 3D, które w znacznym stopniu mogą poprawić wizerunek Twojej firmy. Jednocześnie sprawią, że informacje nt. specyfikacji Twoich produktów poprzez zwizualizowaną formę zapadną w pamięci na dłużej – na czym zależy zarówno nam jak i z pewnością Tobie. W rezultacie z pewnością przełoży się to na zwiększenie realizacji Twoich planów sprzedażowych. 

Projektowanie 3d odbywa się przy użyciu profesjonalnego oprogramowania.

TWORZENIE PROJEKTÓW 3D W NASZEJ AGENCJI INTERAKTYWNEJ

Agencja interaktywna alterapage - zajmujemy się projektujowaniem w Warszawie. Jednak możemy wykonywać tego typu działania na odległość. Dlatego spokojnie możesz się do nas zgłosić, nawet jeśli Twoja firma działa w znacznej odległości od naszego biura na Saskiej Kępie w Warszawie. Wystarczy, że udostępnisz nam materiały na podstawie których będziemy mogli przygotować dla Ciebie projekty 3D. 

Co będzie nam potrzebne:

  • dokumentacja projektowa, 
  • zdjęcia produktu, 
  • rysunki lub grafiki 2D.

Doświadczenie pozwala nam na wybór odpowiedniego narzędzia oraz technologii do tego, aby jak najlepiej zlecenie dla Ciebie. Tworzone przez nas kreatywne oraz techniczne projekty 3D dają możliwość pełnej prezentacji walorów oraz szczegółów wybranego produktu.

Jeśli interesują Cię inne rozwiązania związane z projektowaniem, to koniecznie sprawdź naszą zakładkę projektowanie graficzne

Zdarza się, że designerzy w projektowaniu 3d korzystają z pomocy tabletu.

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe