Programy Partnerskie

PROGRAMY PARTNERSKIE I LOJALNOŚCIOWE JAKO WSPARCIE TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI

Program lojalnościowy i program partnerski służy głównie do utrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz pomaga w pozyskiwaniu nowych kupujących. Nic tak nie mobilizuje ludzi jak nagroda i obietnica zdobycia czegoś w zamian za zwiększony wysiłek. Temu właśnie służą programy lojalnościowe. Przygotowujemy je pod kątem osiągnięcia określonych celów takich jak zwiększenie Twojej sprzedaży, zasięgu i popularności produktu.
WSPÓŁPRACA Z NASZĄ WARSZAWSKĄ AGENCJĄ DIGITAL PRZY TWORZENIU PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH

Podchodząc do tematyki związanej z programem lojalnościowym, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego partnera z branży digital. My, jako doświadczona agencja interaktywna jesteśmy gwarantem tego, że Twój projekt będzie w najlepszych rękach. Dlaczego?

 • Tworzymy programy lojalnościowe od podstaw, w pełni przygotowując platformę do ich obsługi – masz więc pewność, że dostosowujemy rozwiązania pod Ciebie, a nie zagarniamy je z innych, podobnych projektów, tylko dlatego, że może być prościej. Nie idziemy na łatwiznę, a każdy projekt, niezależnie od jego złożoności traktujemy indywidualnie. 
 • Opracowujemy i implementujemy do platformy logikę przyznawania punktów za określone wyniki, rejestrowanie uczestników i możliwość wybierania przez nich nagród. Wszystko pod Twoim okiem – tak, aby jak najlepiej dobrać specyfikę programu do Twojej organizacji. 
 • Zajmujemy się również bieżącą obsługą i nadzorowaniem przebiegu całej akcji. Od Ciebie zależy jak długo będzie trwać program partnerski, jednak jesteśmy przekonani, że po przeprowadzeniu pierwszej edycji zrozumiesz jego moc i już niebawem zorganizujesz kolejny, a nawet skusisz się na to, aby wprowadzić go na stałe do swojej firmy.

To, że projekt przebiega pod Twoim czujnym okiem, nie jest twierdzeniem rzuconym na wyrost. Zastanawiasz się jak to możliwe, skoro Ty jesteś np. z Krakowa lub innego miejsca w kraju, a my znajdujemy się w Warszawie? Wszystko to możliwe jest dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom online i intuicyjnym narzędziom, z których korzystamy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi w trakcie realizacji projektów. Więcej o tym, jak pracujemy poczytasz w zakładce współpraca z nami.


CO DAJĄ PROGRAMY LOJALNOŚIOWE ORAZ PROGRAMY PARTNERSKIE TWOJEJ FIRMIE?

W pierwszej chwili myślisz sobie – podnoszą mi koszty. Tak, to prawda – ale musisz myśleć o tym rozwiązaniu jako inwestycji. Dlaczego?

 • Ponieważ w dłuższej perspektywie programy partnerskie podnoszą sprzedaż Twoich produktów oraz usług jakie oferuje Twoja marka.
 • Nagłaśniają Twoją markę wśród klientów ale także potencjalnych nowych pracowników, dzięki temu stawia Cię w dobrym świetle.
 • Dobrze dobrany i odpowiednio skrojony program lojalnościowy mobilizuje przede wszystkim Twoich pracowników do jeszcze bardziej efektywnej pracy nad sprzedażą. 
 • Dzięki zwiększeniu aktywności Twoich handlowców oraz przedstawicieli handlowych, pozwalają zdobyć nowych klientów.
 • Stają się nowym kanałem komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi.
 • Są kopalnią wiedzy na temat Twoich obecnych klientów.
 • Dzięki odpowiednim narzędziom pozwalają stworzyć długoterminową relację z Twoim klientem, nawet jeśli dzielą Was liczne kilometry. 
 • Program partnerski wspiera działania marketingowe prowadzone przez Twoją firmę.


KTÓRE FIRMY POWINNY ZAINWESTOWAĆ W PROGRAM PARTNERSKI?

Program lojalnościowy to inwestycja skierowana głównie do firm, które:

 • od jakiegoś czasu obserwują regularny spadek sprzedaży,
 • chcą wiedzieć więcej o swoim kliencie,
 • działają na rynku dojrzałym i nasyconym,
 • mają produkty, które w niewielkim stopniu różnią się od produktów konkurencji,
 • mają rozproszone siedziby, a kontakt ze wszystkimi pracownikami zajmującymi się sprzedażą jest utrudniony.

Jeśli interesuje Cię jeszcze większy rozwój Twojej firmy, ale zastanawiasz się jakie narzędzia mogą Ci w tym pomóc – zapoznaj się ze szczegółową ofertą i tym, czym zajmuje się nasz warszawski zespół. Znajdziesz tam rozwiązania z zakresu web&mobile, e-commerce, e-margetingu, rozwiązań graficznych oraz dedykowanych narzędzi. Sprawdź, w czym jeszcze możemy Ci pomóc! 

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: