klient:

Verona Cosmetics

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projekt graficzny
 • programowanie

strona www

Pandemia skłoniła wiele firm do mocniejszego rozwoju kanału online w sprzedaży produktów i dystrybucji swojej oferty. Dotknęło to zwłaszcza branżę beauty, która szczególnie na początku zawirowań z wirusem, odnotowała mocne spadki sprzedaży. Wykonany przez nas projekt polegający na analizie potrzeb, projekcie graficznym i programowaniu, wpisał się w strategię e-commerce realizowaną przez firmę Verona Cosmetics. Olbrzymi nacisk położyliśmy na wstępną fazę, a więc wykonanie projektu graficznego, który musiał uwzględniać uwarunkowania szeroko pojętych kosmetyków. Stylistyka grafiki umożliwiła atrakcyjne prezentowanie produktu wraz z czytelną informacją dotyczącą najdrobniejszych szczegółów. 


Administratorzy serwisu dostali do dyspozycji rozbudowane, dedykowane narzędzie CMS do zarządzania ofertą produktową. Wykonane zostało na podstawie analizy otrzymanej od kilku działów w tym przede wszystkim marketingu, sprzedaży i dystrybucji. Dzięki temu, że serwis napisany został od podstaw bez korzystania z zewnętrznych silników, rozbudowa strony jest możliwa na każdym etapie, a bieżące zarządzanie i utrzymanie jest proste, ponieważ nad całym systemem zachowujemy pełną kontrolę.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: