klient:

Strefa Przemian

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

strona www

Ruch to zdrowie, często jednak brakuje nam czasu, żeby realizować to powiedzenie w praktyce. Naprzeciw wychodzi usługa online, czyli Strefa Przemian, która umożliwia realizowanie wyzwań treningowych, regularne aktualizowanie parametrów organizmu, a także daje dostęp do szeroko pojętej wiedzy eksperckiej. W jej ramach użytkownik może poznać tajniki ćwiczeń, a także kulinariów, ponieważ w serwisie dostępnych jest ponad kilkaset przepisów tworzonych przez profesjonalnych dietetyków. Do zarządzania nimi służy planer umożliwiający układanie menu i generowanie potrzebnej listy zakupowej zawierajacej składniki poszczególnych potraw.  Dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu możliwy jest po wykupieniu przez użytkownika odpowiedniego abonemntu. Oprogramowany przez nas moduł e-commerce umożliwia administratorowi wprowadzanie produktów zarówno tych cyfrowych jak również fizycznych, a takze pełne zarządzanie sprzedażą.


Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za relizację serwisu od podstaw, zaczynając od analizy biznesowej i funkcjonalnej, poprzez rozplanowanie informacji w postaci interaktywnych makiet (mockupów),projekt graficzny i programowanie. Obecnie, już po wdrożeniu na produkcję, serwis rozwijany jest o nowe funkcjonalności, a nasi administratorzy dbają, by na bieżąco realizowane były usługi powdrożeniowe, a więc usługi projektowe i serwerowe. Dbamy zatem o hosting projektu, tworzenie backupów i monitorowanie czy infrastruktura działa poprawnie. W ramach usług projektowych odpowiadamy za monitoring projektu, utrzymanie środowisk developerskich i minor update'y.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: