klient:

Soplica

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

strona www

Soplica to ropoznawalna i ciesząca się uznaniem polska marka mocnego alkoholu. Jej portfolio rośnie z roku na rok, wzbogacając się o nowe smaki i linie produktowe. Wyzwaniem było zatem pokazanie wszystkich kategorii produktów marki w ciekawy, zrozumiały i zgodny z komunikacją zewnętrzną sposób. W projekcie, w pierwszej kolejności nasza odpowiedzialność polegała na zbudowaniu architektury informacji, a następnie wykonaniu projektu graficznego, który w końcowej fazie trafił do naszego działu developerów.

Strona ze względu na swoją treść musi dokładnie pilnować wieku usera i tego, by niepełnoletni nie mieli do niej dostępu. Ze względu na fakt, że jest to rozwiązanie dedykowane, również w taki sposób przygotowany został system do wprowadzania treści. Powstał on po szerokim wywiadzie z interesariuszami organizacji odpowiedzialnymi za utrzymywanie aktualnych danych. Takie projekty to "czysta" przyjemność, a nam nie pozostaje życzyć nic innego jak tylko - Smacznego!

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: