klient:

Servier HR

nasza praca:

  • projektowanie graficzne
  • programowanie

strona www

Znalezienie najlepszego kandydata do pracy stanowi często wyzwanie dla działów HR. Firmy chcące przyciągnąć do siebie najzdolniejsze jednostki muszą szukać niekonwencjonalnych sposobów, poczynając od stworzenia pozytywnego wizerunku pracodawcy (employer branding). Właśnie w tym celu powstała strona internetowa, która poświęcona jest wyłącznie jednej kwestii, pracy w Servier. Na zaprojektowanych i oprogramowanych przez nas stronach z łatwością można znaleźć zasady i wartości, którymi kieruje się firma, a także np. w jaki sposób definiuje rozwój pracownika. Dodatkowo informuje o organizowanych stażach i rekrutacjach. Wszystkie informacje prezentowane są w czytelny sposób, a przechodzenie pomiędzy nimi jest przyjemne dzięki położeniu nacisku na intuicyjność. Wszystkie informacje trafiają na stronę poprzez dedykowany system CMS, a do zarządzania nimi wystarczy kilka kliknięć.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: