klient:

Mincer Pharma

nasza praca:

  • analiza przedwdrożeniowa
  • projektowanie graficzne
  • programowanie

strona www, rozwiązanie dedykowane

Dokładny opis produktu, receptury z których jest wykonany, a także korzyści z jego stosowania to informacje, które muszą być dostępne w intuicyjny i przyjemny sposób. Stanęliśmy przed zadaniem stworzenia strony produktowej kremów, wyposażonej dodatkowo w narzędzie służące do dopasowywania produktu do potrzeb konsumenta. Dopasowanie odbywa się poprzez odpowiedzi, których udziela użytkownik. Na tej podstawie algorytm po zakończeniu "quizu" wybiera produkt, który w największym stopniu jest zbieżny z profilem stworzonym przez użytkownika. Dodatkowo, dedykowany system do zarządzania treścią jest wyposażony w konfigurator, dzięki któremu administrator może w dowolnym momencie zmienić treść pytania lub ingerować w całą ścieżkę (flow) użytkownika i ostatecznie doprowadzić go do innego produktu.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: