klient:

Kultowe Lampy

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

e-commerce

Ekskluzywny produkt potrzebuje najlepszych warunków do ekspozycji. W stworzonym sklepie internetowym postawiliśmy na czystość form i wyjątkowy charakter elementów, wśród których prezentowaliśmy lampy uznanych producentów. W zakresie naszych prac było wykonanie dedykowanego layoutu, na który składało się kilkanaście "ekranów" obecnych podczas drogi użytkownika do dokonania transakcji. Sklep został również wyposażony w panel do zarządzania zawierający uszyte zgodnie z potrzebami zamawiającego funkcjonalności. Spośród najważniejszych wymienić można moduł kodów rabatowych, moduł globalnego obniżania cen, łączenie produktów w sety i definiowanie im specjalnej ceny.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: