klient:

Kultowe Alkohole

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

e-commerce

Dedykowany sklep wykonany dla firmy CEDC, producenta i dystrybutora ponad 300 rodzajów alkoholi. W związku z wysoko postawionymi oczekiwaniami stworzyliśmy dedykowany sklep, bogaty w funkcjonalności znacznie przekraczające podstawowy zakres. Panel administratora umożliwia m.in. tworzenie skomplikowanych setów promocyjnych, przydzielanie rabatów określonym grupom użytkowników, a znajdujący się na stronie kalkulator weselny w szybki sposób obliczy liczbę butelek jaką młoda para musi zakupić na uroczystość, żeby alkoholu starczyło dla wszystkich. Sklep został zintegrowany z systemem SAP, dzięki czemu informacje o produktach wymieniane są w dynamiczny sposób. Dzięki elastyczności naszego autorskiego silnika e-commerce, na bieżąco rozwijamy platformę sprzedażową o nowe możliwości, automatyzując wykonywane dotychczas ręcznie procesy.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: