klient:

KIDL

nasza praca:

  • analiza przedwdrożeniowa
  • UX
  • UI
  • projektowanie graficzne
  • programowanie

strona www, rozwiązanie dedykowane

Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych jest instytucją skierowaną do szerokiego grona odbiorców, wśród których znaczna część to osoby posługujące się internetem w podstawowy sposób. Dlatego tak ważne na etapie analizy przedwdrożeniowej było uwzględnienie tego faktu. Późniejszy etap, projektowanie graficzne nastawiony był na realizację tego celu w formie intuicyjnego i przejrzystego layoutu. Zrozumiała i przewidywalna struktura pozwala na szybkie dotarcie do oczekiwanej treści. Poza podstawową funkcją informacyjną, strona umożliwia również zapisy na wydarzenia organizowane przez Izbę. Tworzenie wydarzeń i zarządzanie nimi przez administratora odbywa się z poziomu panelu CMS. System wyposażony jest w dynamiczne notyfikacje, a także możliwość tworzenia list rezerwowych i obsługę płatności.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: