klient:

H8MNDAY - Events

nasza praca:

  • koncept
  • analiza przedwdrożeniowa
  • projekt graficzny
  • programowanie

strona www, konfigurator produktowy

H8MNDAY to firma specjalizująca się w organizacji eventów w każdej skali i dla różnorodnych klientów. Należą do nich zarówno korporacje jak i osoby fizyczne. Firma charakteryzuje się wyjątkowym i nowoczesnym podejściem do klienta i w taki też sposób została zaprezentowana na przygotowanej przez nas stronie internetowej. Z racji na wiele eventów, które dzieją się przez większą część roku zamawiającemu zależało na zautomatyzowaniu tworzenia zapytań ofertowych. W tym celu stworzony został konfigurator uwzględniający wszystkie elementy składające się na event. Dzięki temu po przejściu pełnej ścieżki w konfiguratorze, użytkownik może poznać cenę końcową i dysponuje pełnym kompletem wprowadzonych przez siebie informacji. Strona wzbogacona została o liczne animacje i elementy zwiększające dynamikę jej przeglądania.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: