klient:

Gawor Collection

nasza praca:

 • projekt graficzny
 • programowanie

e-commerce

Najważniejszą zasadą e-commerce jest atrakcyjne prezentowanie produktów, intuicyjna nawigacja, łatwość w dokonywaniu zakupów z uwzględnieniem przede wszystkim użytkowników korzystających z kanału mobile. Dlatego tak ważne są elementy, za które odpowiadaliśmy:

 • wyróżniająca się warstwa wizualna - nasz autorski projekt graficzny przyciąga oko użytkowników, umożliwiając im w prosty sposób na przeglądanie produktów
 • panel do zarządzania sklepem - zoptymalizowany, charakteryzujący się szybkością działania, umożliwiający edytowanie wielu kwestii takich jak kody rabatowe, promocje, wersje produktów itp. 
 • infrastruktura serwerowa - stabilna i przygotowana na nagły przyrost użytkowników związany z uruchamianiem kampanii reklamowych
 • stabilność rozwiązania - sklep został oprogramowany na naszym autorskim silnike ecommerce, niekorzystającym z rozwiązań szablonowych takich jak np. Magento, czy Prestashop

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: