klient:

Fashion Fairy

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

strona www

Moda od zawsze była w kręgu zainteresowań zarówno kobiet jak i mężczyzn. Kto z nas nie chce dobrze wyglądać? Problem pojawia się jednak często wtedy, gdy trzeba dopasować ubrania zgodnie z jednym stylem, a także wówczas gdy chcemy mieć pewność, że będą one na nas dobrze leżeć. W tym celu stworzony został serwis Fashion Fairy - czyli Wirtualna Stylistka, której zadaniem w pierwszej kolejności jest zebranie preferencji dotyczących ubioru, a następnie na podstawie zebranych danych, zaproponowanie profesjonalnej i skrojonej pod konkretne oczekiwania stylizacji. System wykorzystuje mechanikę machine-learning, perfekcyjnie operując zgromadzonymi informacjami i ucząc się swoich użytkowników. Poza złożonymi algorytmami systemu analitycznego byliśmy również odpowiedzialni za opakowanie projektu w atrakcyjną formę graficzną, dostosowanie serwisu pod urządzenia mobilne, a także za oprogramowanie całości, wraz z pokryciem kluczowych procesów testami.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: