klient:

Bar Is Us

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

aplikacja mobilna, CRM

Każda marka potrzebuje społeczności. Każda społeczność potrzebuje opieki marki. Nie inaczej jest w Bar Is Us, aplikacji mobilnej dedykowanej barmanom współpracującym z produktami firmy Stock. Dzięki aplikacji mają oni możliwość zwiększania wiedzy na tematy związane z przyrządzaniem alkoholi. Odbywa się to w formie nauki przez zabawę przy użyciu quizów, konkursów i gier zręcznościowych. Aplikacja ma charakter zamkniętego świata, bowiem żeby do niej dołączyć trzeba być posiadaczem kodu weryfikacyjnego. Każda aktywność w aplikacji nagradzana jest punktami, które po uzbieraniu ich odpowiedniej liczby można zamienić wewnątrz aplikacji na atrakcyjne nagrody z logo partnera. 

Nasz udział w projekcie, obecny był na każdym możliwym digitalowym polu:

 • na bazie warsztatów z klientem stworzyliśmy interaktywne makiety ukazujące flow, czyli przepływ użytkownika przez poszczególne funkcjonalności aplikacji
 • zaprojektowaliśmy Key Visual, który był podstawą do stworzenia wszystkich wymaganych layoutów aplikacji
 • zaprogramowaliśmy aplikację w technologii PWA, dzięki czemu ominęliśmy restrykcyjne wymagania sklepu AppStore
 • przygotowaliśmy i zintegrowaliśmy z aplikacją panel administracyjny wyposażony w moduł CRM, umożliwiający zarządzanie wszystkimi procesami
 • zajęliśmy się obsługą kwestii serwerowej i projektowej aplikacji na czas jej trwania

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: