klient:

Avanti

nasza praca:

  • projekt graficzny
  • programowanie

strona www

Stworzona przez nas strona www miała na celu zorganizowanie plebiscytu prezentującego najbardziej wartościowe i i godne polecenia produkty dostępne na polskim rynku. Zacne grono jury wybrało i uhonorowało marki, które są liderami w swoich branżach, a także wyraźnie definiują trendy. Strona miała za zadanie zaprezentować zwycięzców i tych, którzy zajęli bardziej odległe lokaty. Zwycięskie marki  otrzymały tytuł "Top Avanti 2019" oraz prawo do posługiwania się logotypem "Top Avanti 2019" przez najbliższy rok. 

Poza zaprojektowaniem layoutu strony i oprogramowaniem go, byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie panelu służącego do oddawania głosów przez jury. Przez cały czas trwania plebiscytu zarządzaliśmy projektem wykonując takie czynności jak utrzymywanie infrastruktury serwerowej, wykonywanie kopii zapasowych, monitorowanie poprawności działania aplikacji i serwerów.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: