klient:

Automiras App

nasza praca:

 • analiza przedwdrożeniowa
 • UX
 • UI
 • makiety
 • projektowanie graficzne
 • programowanie

aplikacja mobilna, CRM

Aplikacja mobilna mająca za zadanie asystować kierowcy w czynnościach związanych z użytkowaniem samochodu. Użytkownik po zdefiniowaniu podstawowych danych posiadanego pojazdu na bieżąco jest informowany w zakresie takich informacji jak koniec ubezpieczenia, obowiązek wykonania badania technicznego pojazdu, konieczność przeprowadzenia serwisu eksploatacyjnego, czy sugestia o zmianie opon. Aplikacja otrzymała panel administratora do zarządzania zgłoszeniami użytkowników chętnych na umówienie się do serwisu czy obsługi zapytań w zakresie usług świadczonych przez warsztat. Dodatkowo dzięki aplikacji po umówieniu się na wizytę, użytkownik ma możliwość zapłaty za usługę bezpośrednio z poziomu aplikacji. 

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: