Personal Branding

CZYM JEST PERSONAL BRANDING?

Personal brandingiem nazywamy proces świadomego budowania marki osobistej. Jeśli obecnie szukasz nowej, lepszej  pracy, jesteś ekspertem branżowym lub menadżerem, prowadzisz własną organizację i chcesz ją wypromować, to w tym miejscu warto zastanowić się nad pozytywnym budowaniem swojego wizerunku w sieci.  Z pewnością jesteśmy w stanie Ci w tym  pomóc!

W obecnych czasach internet agreguje ogrom informacji na temat niemal każdej osoby. Jeśli zależy Ci na tym, aby do potencjalnego pracodawcy lub kontrahenta trafiały tylko te, które są ważne z jego punktu widzenia, warto o to zadbać zawczasu, budując swoją markę. W tym przypadku, przeświadczenie, nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili – zupełnie się nie sprawdza. 


KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PERSONAL BRANDINGU

Nasz własny wizerunek budujemy nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale także w biznesie. W dłuższej perspektywie może to prowadzić do pozytywnego efektu np. poprzez wzrost przychodów w Twojej firmie. Dzięki stworzeniu odpowiedniego self-brandu odbiorcy będą Cię lepiej postrzegać i rozpoznawać w branży, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na  potencjał odniesienia sukcesu poprzez znalezienie atrakcyjnej pracy, czy też rozmowy z przyszłymi klientami Twojej firmy.
NARZĘDZIA DO BUDOWANIA PERSONAL BRANDINGU

Niczym nowym nie jest fakt, że w budowaniu wizerunku wykorzystuje się wiele podobnych narzędzi jak w przypadku budowania wizerunku firm, marek, czy produktów. Coraz większego znaczenia nabierają także działania oparte o social media, ze względu na ich bardzo osobisty charakter. Podobnie jest z blogami oraz personalizowanymi, mało rozbudowanymi stronami internetowymi. Dzięki użyciu takich narzędzi masz możliwość wejścia w integrację z odbiorcami, publikowania treści oraz wypowiadania opinii w sposób swobodny. Warto wykorzystać także popularne formaty wideo. Jeśli nie wiesz, jak do tego podejść, a chcesz aby ostateczny efekt był w pełni profesjonalny – warto zastanowić się, nad wybraniem wsparcia i zaangażowaniu w działanie agencji interaktywnej, która pomoże w doborze narzędzi, zajmie się ich stworzeniem oraz wspólnie z Tobą będzie pracować nad ich utrzymaniem. 

Ścieżek jest wiele, warto jednak nastawić się na dłuższy proces, w którym dużą rolę będzie odgrywać Twoja własna aktywność. Aktywność połączona z Twoją wiedzą – da mieszankę wybuchową, ale wyłącznie w pozytywnym wydźwięku. Agencja digital taka jak nasza dba o to, by słowo stało się ciałem.


DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NASZĄ AGENCJĄ DIGITAL PRZY TWORZENIU PERSONAL BRANDINGU?

Jeśli zależy Ci na budowaniu własnego wizerunku to warto zacząć współpracę z profesjonalistami. Agencja interaktywna to my. Działamy w Warszawie od 2013 roku. W tym czasie przygotowaliśmy setki projektów dla wielu branż i osób. Na co dzień tworzymy strony internetowe, materiały wideo, piszemy teksty, tworzymy  atrakcyjne grafiki. We współpracy nad Twoim projektem personal brandingowym będziemy odpowiedzialni za warstwę techniczną i wizualną. Twoim zadaniem będzie przygotowanie eksperckich treści, tak aby komunikacja, była spójna, przyjemna w odbiorze, nowoczesna i z właściwym charakterem. 

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: