MATERIAŁY TO NIE WSZYSTKO

Jesteśmy przekonani, że w zasobach Twojej firmy, znajduje się mnóstwo niewykorzystanych jak do tej pory materiałów wideo, które powstawały sukcesywnie przy okazji wielu wydarzeń związanych z działalnością Twojej marki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ze względu na ogrom obowiązków lub brak pomysłu zapominasz o nich i w rezultacie ciekawy materiał z dużym potencjałem zostaje niewykorzystany. Można jednak temu w miarę łatwo i szybko zaradzić.

Montowanie filmów trwa bezustannie w Warszawskim biurze naszej agencji.
 

JAKI MONTAŻ FILMU MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY?

Zebrane materiały warto przekazać agencji digital, takiej jak nasza, która zrobi z nich pożytek i stworzy materiały, które będą w wyjątkowy sposób opowiadać historię Twojej firmy. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb agencja interaktywna, którą jesteśmy może z posiadanych materiałów przygotować np.:

  • Montaż filmów z kamer sportowych, dronów, jak i telefonów komórkowych – dzięki czemu otrzymasz dynamiczny materiał np. z integracji zespołu, czy imprezy z klientami. To idealny sposób na podsumowanie spotkania, w mniej formalnej formie.
  • Montaż filmu promującego Twoją firmę lub wywiad – to bardziej formalny materiał, który możemy stworzyć, np. z archiwalnych nagrań, które gromadzisz od lat. To jednocześnie idealny materiał na podsumowania, jubileusze, czy też forma podziękowania dla Twoich partnerów biznesowych.
  • Montaż materiałów wideo przygotowanych ze zdjęć – pamiętaj, że do zrobienia ciekawego wideo wystarczą często dobrej jakości fotografie, przełamane grafikami i animacjami, które poprzez nadanie im odpowiedniej dynamiki zyskują dużo większą wartość niż tradycyjny pokaz slajdów.
W pracy montażysty filmów wykorzystywany jest nie tylko najbardziej wydajny software, ale również komputery przygotowane do pracy z dużą ilością danych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ INTERAKTYWNĄ DO MONTAŻU FILMÓW? 

W naszej warszawskiej agencji każdy klient i projekt jest wyjątkowy. Zanim przystąpimy do działania, zawsze chcemy Was poznać. Czy to podczas spotkania oko w oko, czy warsztatów online. Dzięki temu, lepiej zrozumiemy potrzeby, które macie jako firma, a to przełoży się na oszczędność naszego wspólnego czasu. Będziesz pracował ze specjalistami, którzy w pracę wkładają całe serce i duszę. Dlatego możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal montowanego filmu. 

Podczas składania filmów korzysta się z tak zwanego timeline, a więc osi czasu, na której motion designer może rozlokować elementy takie jak muzyka, video, czy tekst.

JAK DZIAŁAMY PRZYGOTOWUJĄC MONTAŻ FILMÓW?

Napisz lub zadzwoń do nas i powiedz, jakim materiałem dysponujesz. Nasza agencja digital chętnie też usłyszy, jakie są Twoje oczekiwania wobec tworzonego filmu. Następnie, zapoznajemy się z tym, co nam przekażesz, dobieramy muzykę, dodamy efektowne przejścia, plansze, wyselekcjonowane i zaanimowane nagłówki. Poprawimy kolorystykę, wycinamy to, co zbędne. Jak tylko złożymy wszystko w całość, przesyłamy Ci materiał, a Ty dajesz nam znać, czy masz uwagi. Jeśli coś wymaga poprawki, to ją dla Ciebie naniesiemy – pamiętaj, nam także zależy na jak najlepszym efekcie końcowym!

Jeśli jesteś zainteresowany innymi rozwiązaniami, które mamy do zaoferowania w naszej agencji, koniecznie sprawdź portfolio oraz zakładkę co robimy.
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe