Montaż filmów

MATERIAŁY TO NIE WSZYSTKO

Jesteśmy przekonani, że w zasobach Twojej firmy, znajduje się mnóstwo niewykorzystanych jak do tej pory materiałów wideo, które powstawały sukcesywnie przy okazji wielu wydarzeń związanych z działalnością Twojej marki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ze względu na ogrom obowiązków lub brak pomysłu zapominasz o nich i w rezultacie ciekawy materiał z dużym potencjałem zostaje niewykorzystany. Można jednak temu w miarę łatwo i szybko zaradzić.
JAKI MONTAŻ FILMU MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY?

Zebrane materiały warto przekazać agencji digital, takiej jak nasza, która zrobi z nich pożytek i stworzy materiały, które będą w wyjątkowy sposób opowiadać historię Twojej firmy. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb agencja interaktywna, którą jesteśmy może z posiadanych materiałów przygotować np.:

  • Montaż filmów z kamer sportowych, dronów, jak i telefonów komórkowych – dzięki czemu otrzymasz dynamiczny materiał np. z integracji zespołu, czy imprezy z klientami. To idealny sposób na podsumowanie spotkania, w mniej formalnej formie.
  • Montaż filmu promującego Twoją firmę lub wywiad – to bardziej formalny materiał, który możemy stworzyć, np. z archiwalnych nagrań, które gromadzisz od lat. To jednocześnie idealny materiał na podsumowania, jubileusze, czy też forma podziękowania dla Twoich partnerów biznesowych.
  • Montaż materiałów wideo przygotowanych ze zdjęć – pamiętaj, że do zrobienia ciekawego wideo wystarczą często dobrej jakości fotografie, przełamane grafikami i animacjami, które poprzez nadanie im odpowiedniej dynamiki zyskują dużo większą wartość niż tradycyjny pokaz slajdów.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ INTERAKTYWNĄ DO MONTAŻU FILMÓW? 

W naszej warszawskiej agencji każdy klient i projekt jest wyjątkowy. Zanim przystąpimy do działania, zawsze chcemy Was poznać. Czy to podczas spotkania oko w oko, czy warsztatów online. Dzięki temu, lepiej zrozumiemy potrzeby, które macie jako firma, a to przełoży się na oszczędność naszego wspólnego czasu. Będziesz pracował ze specjalistami, którzy w pracę wkładają całe serce i duszę. Dlatego możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal montowanego filmu. 


JAK DZIAŁAMY PRZYGOTOWUJĄC MONTAŻ FILMÓW?

Napisz lub zadzwoń do nas i powiedz, jakim materiałem dysponujesz. Nasza agencja digital chętnie też usłyszy, jakie są Twoje oczekiwania wobec tworzonego filmu. Następnie, zapoznajemy się z tym, co nam przekażesz, dobieramy muzykę, dodamy efektowne przejścia, plansze, wyselekcjonowane i zaanimowane nagłówki. Poprawimy kolorystykę, wycinamy to, co zbędne. Jak tylko złożymy wszystko w całość, przesyłamy Ci materiał, a Ty dajesz nam znać, czy masz uwagi. Jeśli coś wymaga poprawki, to ją dla Ciebie naniesiemy – pamiętaj, nam także zależy na jak najlepszym efekcie końcowym!

Jeśli jesteś zainteresowany innymi rozwiązaniami, które mamy do zaoferowania w naszej agencji, koniecznie sprawdź portfolio oraz zakładkę co robimy.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: