Materiały promocyjne

5f3699e52d58e
5f3699e52d58e

BEZ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH ANI RUSZ!

Każda impreza, event, konferencja, czy też koncert, potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej i wsparcia od strony marketingowej. Zazwyczaj wiąże się to ze stworzeniem logotypu promującego wydarzenie, postawieniem prostej strony www, dzięki której odbiorcy będą mogli zapoznać się z programem i dowiedzieć więcej o osobach, biorących w nim udział, czy  też dokonać płatności za uczestnictwo. Stworzone materiały promocyjne powinny być spójne, estetyczne i wyróżniać się na tyle, aby zapaść w pamięci uczestników na lata, a na pewno na kolejne edycje, które na pewno planujesz. 

Materiały promocyjne projektujemy stacjonarnie w biurze, które zlokalizowane jest w Warszawie.
 

JAK MOŻEMY JAKO AGENCJA INTERAKTYWNA CIĘ WESPRZEĆ, PRZY TWORZENIU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH?

Łączymy kompetencje agencji interaktywnej, software house i agencji kreatywnej, dlatego mamy kompetencje i możliwości, aby wesprzeć Cię w zakresie wszystkich zadań realizowanych przez te podmioty osobno. Myśląc o wsparciu Twojej firmy możemy:

  • Zaproponować nazwę wydarzenia wraz z claimem akcji oraz zaprojektować logotyp z pełną identyfikacją wizualną projektu. Nasz kreatywny zespół grafików oraz copywriterów z pewnością zaskoczy Cię oryginalnym i dopasowanym do Twoich potrzeb podejściem oraz efektem, który ostatecznie zostanie wspólnie wypracowany. 
  • Mając logotyp i zdefiniowane hasło reklamowe, możemy ruszyć dalej, a więc projektując stronę www wydarzenia. W dzisiejszych czasach jest to niezbędny element szeroko pojętych materiałów promocyjnych. Nie kończymy jednak tylko na projekcie. Zaprojektujemy ją dla Ciebie i zapewnimy utrzymanie (w wymiarze hostingu i zarządzania stroną) oraz wsparcie techniczne. Dodatkowo, jeśli będziesz miał taką potrzebę, przygotujemy wszystkie teksty, które zasilą stronę i będą dostosowane do wymagań nowoczesnego SEO. Więcej na ten temat możesz przeczytać w zakładce strony www.
  • Zaprojektować wszystkie materiały promocyjne w postaci notesów, ulotek, biletów, gadżetów reklamowych, banerów www, grafik do social mediów, a także przygotować animacje, zmontować materiały wideo. Szerzej o tych konkretnych działania możesz przeczytać w zakładce co robimy.

Jednym słowem – zdejmujemy jako agencja digital z Ciebie kawał niezłego ciężaru i bierzemy go na siebie. Ty tylko zgłaszasz uwagi i akceptujesz materiały. Reszta dzieje się po naszej stronie. 

Podgląd materiałów promocyjnych na chwilę przed wydrukiem.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZĄ WARSZAWSKĄ FIRMĄ?

Warszawską? To co, nie zajmiecie się moim materiałem promocyjnym jak jestem z Gdańska? Bez obaw. Współpracujemy także na odległość, robimy spotkania i warsztaty online, na których wszystko dokładnie ustalamy. Omawiamy szczegóły, wsłuchujemy się w Twoje opowieści i ciekawostki, którymi ewentualnie się z nami podzielisz. Te wszystkie elementy mogą nas nakierować na najlepsze rozwiązania. Następnie przechodzimy do realizacji. Cały czas informujemy Cię o przebiegu procesu, umożliwiając Ci wgląd do projektów i na bieżąco zbierając od Ciebie feedback. Traktujemy się nawzajem jak jeden wspólny team, bo przecież gramy do jednej bramki. 

Zespół kreatywny podejmujący ostatnie decyzje w sprawie materiałów promocyjnych, które zostaną przekazane do produkcji.

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU, JAKO AGENCJĘ DIGITAL?

Indywidualne podejście do klienta i projektu, zgrany i kreatywny zespół, nowoczesne rozwiązania, terminowość, otwartość, bogate doświadczenie – to zaledwie kilka cech, którymi możemy opisać naszą firmę. Przykłady naszych realizacji możesz sprawdzić w zakładce portfolio.

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta związana z materiałami promocyjnymi to koniecznie skontaktuj się z nami.
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe