Materiały promocyjne

BEZ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH ANI RUSZ!

Każda impreza, event, konferencja, czy też koncert, potrzebuje odpowiedniej oprawy graficznej i wsparcia od strony marketingowej. Zazwyczaj wiąże się to ze stworzeniem logotypu promującego wydarzenie, postawieniem prostej strony www, dzięki której odbiorcy będą mogli zapoznać się z programem i dowiedzieć więcej o osobach, biorących w nim udział, czy  też dokonać płatności za uczestnictwo. Stworzone materiały promocyjne powinny być spójne, estetyczne i wyróżniać się na tyle, aby zapaść w pamięci uczestników na lata, a na pewno na kolejne edycje, które na pewno planujesz. 
JAK MOŻEMY CIĘ WESPRZEĆ, PRZY TWORZENIU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH?

Łączymy kompetencje agencji interaktywnej, software house i agencji kreatywnej, dlatego mamy kompetencje i możliwości, aby wesprzeć Cię w zakresie wszystkich zadań realizowanych przez te podmioty osobno. Myśląc o wsparciu Twojej firmy możemy:

  • Zaproponować nazwę wydarzenia wraz z claimem akcji oraz zaprojektować logotyp z pełną identyfikacją wizualną projektu. Nasz kreatywny zespół grafików oraz copywriterów z pewnością zaskoczy Cię oryginalnym i dopasowanym do Twoich potrzeb podejściem oraz efektem, który ostatecznie zostanie wspólnie wypracowany. 
  • Mając logotyp i zdefiniowane hasło reklamowe, możemy ruszyć dalej, a więc projektując stronę www wydarzenia. W dzisiejszych czasach jest to niezbędny element szeroko pojętych materiałów promocyjnych. Nie kończymy jednak tylko na projekcie. Zaprojektujemy ją dla Ciebie i zapewnimy utrzymanie (w wymiarze hostingu i zarządzania stroną) oraz wsparcie techniczne. Dodatkowo, jeśli będziesz miał taką potrzebę, przygotujemy wszystkie teksty, które zasilą stronę i będą dostosowane do wymagań nowoczesnego SEO. Więcej na ten temat możesz przeczytać w zakładce strony www.
  • Zaprojektować wszystkie materiały promocyjne w postaci notesów, ulotek, biletów, gadżetów reklamowych, banerów www, grafik do social mediów, a także przygotować animacje, zmontować materiały wideo. Szerzej o tych konkretnych działania możesz przeczytać w zakładce co robimy.

Jednym słowem – zdejmujemy z Ciebie kawał niezłego ciężaru i bierzemy go na siebie. Ty tylko zgłaszasz uwagi i akceptujesz materiały. Reszta dzieje się po naszej stronie. 


JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NASZĄ WARSZAWSKĄ FIRMĄ?

Warszawską? To co, nie zajmiecie się moim materiałem promocyjnym jak jestem z Gdańska? Bez obaw. Współpracujemy także na odległość, robimy spotkania i warsztaty online, na których wszystko dokładnie ustalamy. Omawiamy szczegóły, wsłuchujemy się w Twoje opowieści i ciekawostki, którymi ewentualnie się z nami podzielisz. Te wszystkie elementy mogą nas nakierować na najlepsze rozwiązania. Następnie przechodzimy do realizacji. Cały czas informujemy Cię o przebiegu procesu, umożliwiając Ci wgląd do projektów i na bieżąco zbierając od Ciebie feedback. Traktujemy się nawzajem jak jeden wspólny team, bo przecież gramy do jednej bramki. 


CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU, JAKO AGENCJĘ DIGITAL?

Indywidualne podejście do klienta i projektu, zgrany i kreatywny zespół, nowoczesne rozwiązania, terminowość, otwartość, bogate doświadczenie – to zaledwie kilka cech, którymi możemy opisać naszą firmę. Przykłady naszych realizacji możesz sprawdzić w zakładce portfolio.

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta związana z materiałami promocyjnymi to koniecznie skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: