jak działamy

Przez lata wypracowaliśmy schemat pracy, który sprawdza się bez względu na rodzaj i wielkość projektu. Flow naszej pracy pozwala na zwinne i skuteczne realizowanie zadań.

  1. Dzień dobry, co potrzeba?

    Aby zrozumieć Twoje potrzeby, słuchamy wnikliwie, jak opowiadasz o działalności biznesu, który prowadzisz. Do czego służy Twój produkt lub na czym polega Twoja usługa. Kim są Twoi klienci.

    Pytamy w jaki sposób do Ciebie trafiają, a także o Twoje dobre i złe doświadczenia. Na czym polega Twój pomysł i jaki jest jego cel? Następnie zderzamy z rzeczywistością, to z czym do nas przyszedłeś i... kończymy warsztaty, uzyskując dokładny zakres funkcjonalności, które chcesz z nami zbudować.

    Na tym etapie proponujemy też naszą opiekę po wdrożeniu projektu na produkcję w zakresie usług serwerowych i projektowych. Ustalamy gdzie projekt będzie hostowany.

  2. Money, it's a crime

    Na podstawie sprecyzowanych wymagań opisanych w dokumentacji tworzymy wycenę. Jest ona oparta o oszacowaną liczbę roboczogodzin potrzebnych na wykonanie zadania i stawkę osoby z zespołu wykonującej daną pracę.

    Wtedy też okazuje się ile osób będzie składało się na team wykonujący Twój projekt. Ustalamy harmonogram projektu, dopinamy biurokratyczne elementy i...

  3. ...startujemy z wykonywaniem grafik!

    Z chęcią przyjmujemy od Ciebie linki do stron i projektów, które podobają Ci się najbardziej. Dzięki temu określamy styl, który chcesz z nami osiągnąć.

    Robimy tylko ładne projekty, bo chcemy z czystym sumieniem umieścić je w naszym portfolio , na Behance i Instagramie . Ogromny nacisk kładziemy na UX, UI i AI. Zaufaj nam - obiecujemy, że wzbudzimy emocje i zaangażowanie usera!

    Po kilku poprawkach mamy Twoją akceptację, więc zaczyna się...

  4. ...programowanie!

    Zabawa rozkręca się na dobre! Statyczne dotychczas grafiki (patrz punkt poprzedni),które zostały przez Ciebie zaakceptowane, zaczynają żyć i być klikalne. Projekt dosłownie "dzieje się" na Twoich oczach.

    Na bieżąco możesz go podglądać, ponieważ wszystkie zmiany zgrywamy na tzw. stage, do którego dostajesz dostęp. Dodatkowo możesz uczestniczyć w projekcie wyznaczając zadania naszemu teamowi poprzez task managera, czyli narzędzie służące do zgłaszania uwag i poprawek.

    Wolisz robić to mailowo? Nie ma problemu, nasz kierownik projektu zadba o realizację tego co wspólnie ustalicie.

  5. Już prawie skończyliśmy, jeszcze tylko testy

    Nie opublikujemy projektu online bez sprawdzenia go wzdłuż i wszerz. Weryfikujemy poprawność wyświetlania się na różnych urządzeniach i przeglądarkach. Sprawdzamy czy zrealizowane funkcjonalności działają bez zarzutu.

    Realizujemy zróżnicowane scenariusze. Ostatnie słowo należy do Ciebie. Na komendę "akcept" przegrywamy projekt na wcześniej skonfigurowany serwer.

  6. Ostatnie ustalenia

    Wracamy do rozmowy na temat usług projektowych i serwerowych. Dopasowujemy odpowiednie parametry usług.

    W zależności od Twojej decyzji podłączamy monitoring, wykonywanie backupów, bieżącą obsługę programistyczną.

  7. Projekt na produkcji - świętujemy!

    Każdy projekt na produkcji (czyli "wprowadzony" do internetu) to donośny dźwięk dzwonka kapitańskiego w naszej firmie. Serio! Dla wszystkich w naszej agencji jest to jasny sygnał, że właśnie do sieci trafiła nowa realizacja, z której będziemy dumni.

    Uzupełniamy nasze portfolio projektowe na naszej stronie, profil na Instagramie, Behance i Linkedin robiąc przy okazji dodatkowy szum wokół Twojej marki. Od tej pory użytkownicy mogą korzystać z nowego rozwiązania digital, a Ty na bieżąco będziesz zbierać swoje i ich opinie.

    Oznacza to, że niedługo spotkamy się ponownie, po to żeby zastanowić się co możemy zrobić z cennymi informacjami, które zgromadziłeś.

  8. Współpracujemy dalej

    Feedback, z którym do nas wrócisz jest niezwykle cenny. Nie można go zmarnować odkładając na później jego implementację. Pamiętaj, że nikt nie dostarczy Ci tylu cennych wskazówek co Twoi użytkownicy.

    Zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem na rozbudowę projektu powtarzamy powyżej opisany proces. Dzięki temu Twój biznes będzie jeszcze bardziej skrojony pod końcowego użytkownika, poprawi się jego efektywność i usprawnione zostaną procesy biznesowe.

    Twój projekt pływa już na pełnym morzu, a Ty musisz czujnie stać na kapitańskim mostku.