Badania marketingowe

5ebc705dde989
5ebc705dde989

CZYM SĄ BADANIA MARKETINGOWE?

Badanie marketingowe to złożony proces zdobywania obiektywnych danych, w celu zbudowania możliwie jak najbardziej pełnego obrazu Twojego konsumenta, do którego chcesz trafić ze swoim produktem lub usługą. Działanie to, ma na celu także ograniczenie ryzyka niepowodzenia rynkowego, podyktowanego złymi i niesprawdzonymi decyzjami biznesowymi.

Badania marketingowe przeprowadzane w Warszawie dają odpowiedź dotyczącą kondycji rynku konsumenckiego.

CZEMU SŁUŻĄ BADANIA MARKETINGOWE?

Głównym zadaniem tego typu badań jest uzyskanie pogłębionej wiedzy odnośnie:

  • analizy Twojej konkurencji,
  • porównania Twojej organizacji z działaniami konkurencji,
  • opinii konsumentów na temat Twojej firmy, marki, produktów lub usług,
  • Twojej polityki cenowej oraz zasad cenowych konkurencji,
  • przekazu jaki niesie identyfikacja wizualna Twojej marki,
  • odpowiedniego wyboru kanałów dystrybucji.
Analiza danych może się odbywa się także w internecie.

Takie badanie marketingowe może przeprowadzić dla Ciebie nasza warszawska agencja digital, a uzyskane dane na temat związany z problemami oraz oczekiwaniami Twoich obecnych oraz przyszłych konsumentów, będziesz mógł wykorzystać przy wprowadzaniu wielu zmian w swojej organizacji. Jest to niezmiernie istotne, przy planowaniu kampanii reklamowych Twojej firmy, ale także doboru odpowiednich nośników takich jak strony www, magazyny interaktywne, czy nowoczesne sklepy internetowe, do których trafia Twój konsument. Szerzej o naszych rozwiązaniach cyfrowych przeczytasz w zakładce Web&Mobile.

Świadomy zespół potrafi efektywnie wyselekcjonować obszary, które powinny zostać zbadane.

SPRAWNE PRZEPROWADZENIE BADAŃ MARKETINGOWYCH Z NASZĄ AGENCJĄ INTERAKTYWNĄ

Na co dzień pracujemy w Warszawie. Agencja interaktywna to my. Jednak niezależnie, w jakim miejscu znajduje się Twoja firma, pomożemy odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania – i to wszystko, właśnie dzięki badaniom marketingowym. Przykładowo… Co zrobić z produktem online, który nie przynosi odpowiednich zysków? Czy konsumenci zaakceptują gruntowne zmiany w aplikacji, którą posiadasz? Czy warto zainwestować w rebranding Twojej marki? Pytań tego typu pojawia się w Twojej głowie na pewno więcej, dlatego chętnie usiądziemy do nich wspólnie z Tobą i znajdziemy na nie odpowiedzi.

Pamiętaj, że wnioski z badań pomogą Ci kształtować komunikację z klientami, gdyż można je wykorzystać m.in.: w budowaniu strategii marki, w projektowaniu nowego brandingu, czy też poprzez działania w social mediach.

Jeśli zainteresowały Cię działania naszej agencji, to koniecznie sprawdź zakładkę co robimy i zapoznaj się z pięcioma głównymi kategoriami naszej działalności, a są nimi: web&mobile, e-commerce, e-marketing, projektowanie graficzne oraz rozwiązania dedykowane
 

formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz.
Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Plik

Informujemy, że Twoje dane osobowe wskazane w wypełnionym formularzu kontaktowym są przetwarzane przez Administratora – spółkę Alterpage sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. uzasadnionego interesu Administratora polegającego na nawiązaniu kontaktu i realizacji zgłoszonego przez Ciebie wniosku, zgodnie z jego treścią i zakresem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

*

Pola obowiązkowe