Audyty stron www

DZIĘKI AUDYTOWI

  • zadbamy o Twoich użytkowników,
  • zmniejszymy współczynnik odrzuceń,
  • dostosujemy Twoją stronę do wymagań Google.


POWIEDZ "SPRAWDZAM"

Nie ważne czy jesteś w internecie „od zawsze” czy dopiero rozpoczynasz przygodę z pierwszą stroną www lub sklepem internetowym. Jeśli trafiłeś na podstronę o audytach stron www, którą dla Ciebie przygotowaliśmy oznacza to, że wiesz jak wielką rolę w budowaniu Twojej pozycji ma weryfikacja tego co zostało dotychczas zrobione. Aby przekonać się czy wszystko jest na dobrej drodze do pozyskania nowych klientów lub stwierdzić gdzie został popełniony błąd możesz „prześwietlić” swoje miejsce w sieci na różne sposoby.KTÓRY AUDYT JEST DLA CIEBIE?

Rodzaje audytów stron www, można podzielić na:

Audyt SEO (Search Engine Optimization) – aby Twoja strona była odwiedzana przez użytkowników powinna być widoczna pod frazami, które są wpisywane podczas wyszukiwania. Żeby osiągnąć ten cel, należy nieustannie sprawdzać czy Twoja witryna spełnia oczekiwania algorytmu Google, który zmienia się co jakiś czas, doceniając i biorąc pod uwagę różne aspekty. Właśnie dlatego wykonujemy analizę treści Twojej strony pod kątem np. fraz które się na niej znajdują, a także poprawności i czystości kodu.

Audyt UX (user experience) – na temat tych dwóch pojęć napisano już wiele, jednak często błędnie przypisuje się im jedno znaczenie. User experience jest związane z odczuciami towarzyszącymi podczas korzystania przez użytkownika z Twojego portalu lub sklepu. Jest to więc wszystko co sprawia mu radość (np. łatwe znajdowanie produktów),co go wkurza (np. zbyt małe przyciski) i to co jest dla niego obojętne (np. kolor Twojego logo).

W audycie zwracamy uwagę przede wszystkim na to co należy poprawić, żeby dostarczać jak najwięcej pozytywnych wrażeń tak by chciał do Ciebie wrócić. Przy analizie korzystamy m.in. z własnego narzędzia Analyzeo. Czym innym jest z kolei badanie poziomu User Interface, który polega na ocenianiu procesów wchodzenia użytkownika w interakcje za pomocą dostępnych funkcjonalności.

Audyt e-commerce – konkurencja w e-handlu rośnie nieustannie, dlatego ważne jest żeby nieustannie trzymać rękę na pulsie i przede wszystkim słuchać swoich klientów, ale także podpatrywać to o czym nie mówią. W ramach audytu e-commerce wykonujemy więc badania użytecznościowe pod kątem UX (czyli czy zakupy nie sprawiają problemu, czy system sprzedaży działa prawidłowo, czy poziom reklamacji z technicznych nie jest zbyt duży),jak również SEO ponieważ interesuje nas czy Twoja oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy jej poszukują. W ramach tego audytu okazuje się, że jest jeszcze wiele innych aspektów które w ramach całościowej analizy należy przeprowadzić, jednak raz na jakiś czas warto sprawdzić co dzieje się w Twoim e-biznesie.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: