Aplikacje mobilne

APLIKACJE MOBILNE WARTO ROBIĆ Z NASZĄ WARSZAWSKĄ AGENCJĄ DIGITAL

Czy myśląc o rozwoju swojej firmy, bierzesz pod uwagę to, jaki wpływ na jej działalność może mieć wykorzystanie aplikacji mobilnych? A może chodzi Ci to po głowie już od jakiegoś czasu, ale nie masz pewności, czy Twoje rozumowanie jest słuszne?  Możemy śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych kierunków rozwoju online prawie każdej organizacji. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Na świecie żyje kilkaset milionów ludzi, którzy codziennie korzystają ze smartfonów i tabletów, a ich liczba stale rośnie. Wśród nich znajdują się także Twoi potencjalni klienci. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości aktualnych nurtów pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Tworzymy unikalne, dedykowane aplikacje mobilne na urządzenia wyposażone w systemy Android oraz iOS. Specjalizujemy się w projektowaniu aplikacji biznesowych, które wspierają działalność funkcjonujących już firm, a także realizowaniu pomysłów organizacji, które stawiają swoje pierwsze kroki.


TWORZYMY APLIKACJE MOBILNE POD RÓŻNE CELE

Niezależnie od tego, czy będziesz potrzebować małej, czy dużej i bardziej zaawansowanej aplikacji, możesz mieć pewność, że będzie ona dopasowana do Twoich potrzeb oraz zintegrowana z Twoimi dotychczasowymi rozwiązaniami. Odpowiednio zbudowane aplikacje mobilne przydają się w wielu sektorach firmy – zarówno w komunikacji wewnętrznej, skierowanej do pracowników, jak i zewnętrznej, która kierowana jest do klientów, przyszłych pracowników, partnerów biznesowych i kontrahentów. 

Co możesz zyskać tworząc aplikacje mobilne na potrzeby wewnętrzne Twojej firmy:

 • bezpieczną formę czatu z pracownikami,
 • publikację biuletynów firmowych, komunikatów, czy też ważnych wydarzeń związanych z życiem firmy,
 • możliwość przeprowadzania konkursów pracowniczych, quizów, gier zręcznościowych oraz innych działań aktywizujących pracowników,
 • możliwość stawiania celów i atrakcyjnych form ich rozliczenia,
 • możliwość publikacji  materiałów e-learningowych niezbędnych w pracy każdego pracownika.

Przykładowe procesy jakie możesz realizować poprzez aplikacje mobilne, zbudowane na potrzeby zewnętrzne Twojej firmy:

 • możliwość prowadzenia sprzedaży oraz negocjacji cenowych,
 • publikowanie dedykowanych treści, wzbogacających ofertę handlową 
 • możliwość dotarcia z komunikatem do większej liczby klientów,
 • możliwość poszerzenia oferty wraz z podnoszeniem jej atrakcyjności oraz wiarygodności.

Są to oczywiście wyłącznie wybrane przykłady tego, co nasza warszawska agencja interaktywna może przygotować w ramach współpracy. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i z chęcią przedstawimy Ci swoje – a taka mieszanka kompetencji zapowiada wyłącznie sukces! WYJĄTKOWY ŚWIAT APLIKACJI MOBILNYCH

Dobrze przygotowana i zaprojektowana aplikacja mobilna działa szybko i sprawnie, a coraz więcej z nich ma możliwość funkcjonowania także w trybie offline. Jest to niezmiernie przydatna funkcja zwłaszcza dla tych, którzy dużo podróżują i często przebywają poza siecią.

Odpowiednio skrojona aplikacja mobilna daje również możliwość jej personalizacji, co z punktu widzenia użytkownika, w obecnym świecie jest rzeczą niezmiernie ważną. Jesteśmy bowiem niemal z każdej strony „bombardowani” różnego rodzaju informacjami, które zupełnie nas nie dotyczą lub którymi nie jesteśmy zainteresowani – doceniamy więc możliwość otrzymywania tylko tych rzeczy, które znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Przykładowo, mogą to być:

 • akcje promocyjne produktów, których używamy,
 • wyselekcjonowane treści z tematyki, którą lubimy,
 • przypomnienia dotyczące naszych nawyków.

Myśląc o aplikacjach mobilnych powinniśmy z tyłu głowy mieć również fakt, że są one wygodne w użytkowaniu – przez co, często są dużo bardziej popularne od podobnych im witryn internetowych. Dostarczają także użytkownikom lepszy odbiór – szybciej się ładują i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki temu skracamy ścieżkę dotarcia między konsumentem, a Twoją organizacją.


CZAS NA PROJEKTOWANIE APLIKACJI MOBILNEJ DOPASOWANEJ DO TWOICH POTRZEB

Zastosowane w aplikacjach mobilnych rozwiązania dostosowujemy ściśle do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki gruntownym i dogłębnym testom zapewniamy doskonałą jakość i niezawodność kreowanych przez nas rozwiązań. Możliwość synchronizacji aplikacji mobilnych z dedykowanym sklepem internetowym, portalem czy e-magazynem otwiera przed Tobą nowe, niewykorzystane dotąd możliwości. Projektowanie aplikacji mobilnych jest naszą pasją i źródłem ogromnej satysfakcji, dlatego tworzone projekty są przyjazne użytkownikom, bezpieczne i niezwykle funkcjonalne. Ważnym elementem jest także aspekt wizualny, o którym również nie zapominamy.

Jak więc działamy przy projektowaniu aplikacji mobilnych?

 • Etap I: wspólnie wymyślamy i określamy specyfikację Twojej przyszłej aplikacji.
 • Etap II: przechodzimy do projektowania grafik oraz pełnych funkcjonalności, które będzie miała aplikacja.
 • Etap III: skupiamy się na programowaniu i szczegółowym testowaniu.
 • Etap IV:  dokonujemy publikacji aplikacji mobilnej  i zajmujemy się jej utrzymaniem w trakcie użytkowania.


Jeśli zainteresował Cię ten temat i poważnie rozważasz budowę aplikacji mobilnej na swoje potrzeby – to skontaktuj się z naszym zespołem w Warszawie. Chętnie się z Tobą spotkamy osobiście lub wirtualnie i omówimy szczegóły współpracy.  

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: