Aplikacje mobilne

TWORZYMY APLIKACJE MOBILNE

  • małe i duże.
  • dopasowane do Twoich potrzeb,
  • na systemy operacyjne iOS i Android,
  • zintegrowane z Twoimi dotychczasowymi rozwiązaniami,


URZĄDZENIA MOBILNE SĄ WSZĘDZIE

Na świecie żyje kilkaset milionów ludzi, którzy codziennie korzystają ze smartfonów i tabletów. Ich liczba stale rośnie. Wśród nich znajdują się Twoi potencjalni klienci. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości aktualnych nurtów pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Tworzymy unikalne, dedykowane aplikacje mobilne na urządzenia wyposażone w systemy Android oraz iOS. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu aplikacji biznesowych, wspierających działalność funkcjonujących już firm, jak i realizowaniu pomysłów dopiero zaczynających organizacji.
CZAS NA TWOJĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ

Zastosowane w aplikacjach rozwiązania dostosowujemy ściśle do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki gruntownym, dogłębnym testom zapewniamy doskonałą jakość i niezawodność kreowanych przez nas rozwiązań. Możliwość synchronizacji aplikacji mobilnych z dedykowanym sklepem internetowym, portalem czy e-magazynem otwiera przed Tobą nowe, niewykorzystane dotąd możliwości. Projektowanie aplikacji mobilnych jest naszą pasją i źródłem ogromnej satysfakcji, dlatego tworzone projekty są przyjazne użytkownikom, bezpieczne i niezwykle funkcjonalne.

Zobacz przykłady naszych aplikacji mobilnych:

Tapoo – gra zręcznościowa (zobacz) 

Asystent każdego kierowcy (zobacz)


Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: