Strategia marketingowa

DOBRA STRATEGIA MARKETINGOWA

  • zwiększa sprzedaż,
  • przyciąga klientów,
  • gwarantuje sukces.


NIE WYRUSZAJ W PODRÓŻ BEZ STRATEGII

Profesjonalnie przeprowadzone, starannie dobrane do potrzeb i wymagań klientów działania marketingowe są kluczem do sukcesu każdego projektu, idei i inicjatywy. Nie inaczej jest z działaniami promocyjnymi w sieci. Opracowujemy strategie kampanii marketingowych oraz realizujemy je czynnie poprzez działania w Internecie.

Swoje sukcesy zawdzięczamy doskonałemu rozpoznaniu potrzeb dostawców i odbiorców, dopasowując najlepsze działania, narzędzia i techniki. Ogromnym walorem internetowych kampanii marketingowych jest możliwość natychmiastowego upowszechniania informacji i treści, które nie są ograniczone pod względem geograficznym i czasowym. Dzięki znajomości trendów optymalizujemy tworzone przez nas rozwiązania i narzędzia, dostosowując je do aktualnych wymogów konkurencji.EFEKT SYNERGII

Dzięki kompleksowej wiedzy i doświadczeniu specjalistów z różnych dziedzin gwarantujemy, że proponowane przez nas działania takie jak m.in.: SEO (search engine optimization) i SEM (search engine marketing), marketing szeptany, smsing, mailing, kampanie social mediowe, public relations, loterie, konkursy, kampanie banerowe(display), programy partnerskie, programy lojalnościowe spowodują, że Twoja marka zdobędzie zaufanie odbiorców i będzie się cieszyć ich uwagą.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: