Programy partnerskie

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY I PROGRAM PARTNERSKI

 • podnosi sprzedaż,
 • nagłaśnia Twoją markę,
 • mobilizuje Twoich pracowników,
 • pozwala zdobyć nowych klientów,
 • to nowy kanał komunikacji z klientem,
 • pozwala zdobyć nowe informacje o swoich klientach,
 • pozwala stworzyć długoterminową relację z naszym klientem,
 • wspiera inne działania marketingowe prowadzone przez firmę.


ZMOBILIZUJ SWOJE WOJSKO

Program lojalnościowy i program partnerski służy głównie do utrzymywania pozytywnych relacji z klientami oraz pomaga w pozyskiwaniu nowych kupujących. Nic tak nie mobilizuje ludzi jak nagroda i obietnica zdobycia czegoś w zamian za zwiększony wysiłek. Temu właśnie służą programy lojalnościowe. Przygotowujemy je pod kątem osiągnięcia określonych celów takich jak zwiększenie Twojej sprzedaży, zasięgu i popularności produktu. Programy lojalnościowe angażują uczestników danej sieci np. handlowej do sprzedawania właśnie Twoich produktów, ponieważ w zamian mogą oni otrzymać to co im obiecałeś po spełnieniu określonych warunków.PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE SĄ DLA:

 • firm, w których obserwujemy spadek sprzedaży
 • firm, które chcą wiedzieć więcej o swoim kliencie
 • firm, które działają na rynku dojrzałym i nasyconym
 • firm, których produkty w niewielkim stopniu różnią się od produktów konkurencji

Tworzymy programy lojalnościowe od podstaw przygotowując platformę do ich obsługi. Opracowujemy i implementujemy do platformy logikę przyznawania punktów za określone wyniki, rejestrowanie uczestników i możliwość wybierania przez nich nagród. Zajmujemy się również bieżącą obsługą i nadzorowaniem przebiegu całej akcji. Od Ciebie zależy jak długo będzie trwać program lojalnościowy, jednak jesteśmy przekonani, że po przeprowadzeniu pierwszej edycji zrozumiesz ich moc i już niebawem zorganizujesz kolejne.Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
 1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
 2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
 3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
 4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
 5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: