klient:

Kartka świąteczna

nasza praca:

Święta to magiczny czas, ubieramy choinkę, kupujemy prezenty i składamy życzenia.

Ponieważ zależy nam na ciepłych relacjach i uśmiechach naszych klientów, postanowiliśmy podarować im narzędzie do nietypowej wysyłki życzeń.

Pomimo tego, że za oknem panowała zgoła odmienna pogoda, sceneria naszej kartki była typowo zimowa. Aby odczytać życzenia należało otworzyć prowadzący do niej link zarówno na monitorze komputera jak i smartfona.

Kolejnym krokiem było odszronienie okna chaty Świętego Mikołaja. W zależności od systemu operacyjnego smartfona należało dmuchać w głośnik (Android) lub pocierać palcem w ekran (iOS). Szybsi użytkownicy bez problemu odsłaniali szybę już po kilku sekundach, a ich oczom ukazywał się Mikołaj pracujący w swojej fabryce w pocie czoła. Następnie aplikacja podpowiadała, że aby zdobyć prezent, należy tapować w ekran urządzenia na tyle mocno, by prezent z hukiem wylądował na podłodze.

Po tym fakcie ukazywał się pop-up z życzeniami  i zawartością prezentu. Całość utrzymana została w atmosferze świąt o czym przekonywały towarzyszące dźwięki i muzyka.

Kartka cieszyła się dużą popularnością, ponieważ użytkownicy dostali możliwość wysyłania gotowych prezentów (motywy zaczerpnęliśmy z polskich filmów) lub własnych pomysłów. Kartka została nominowana do nagrody AWWWARDS, a także otrzymała nagrodę Special Kudos w CSS Design Awards.

Paleta kolorów

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: