Najlepsze rozwiązanie IT Ekomersy 2015

14 października 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się targi eHandlu. Jako AlterPage mieliśmy przyjemność wziąć w nich udział jako wystawcy. Prezentowaliśmy naszą autorską platformę do badania zachowań użytkowników na stronach internetowych - Analyzeo. Od czterech lat na gali wręczane są nagrody Ekomersy, honorujące rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na rozwój polskiego rynku e-commerce. Elementem targów była więc walka o statuetki w różych kategoriach. Rywalizacja była zacięta, ponieważ do wyścigu stanęło ponad 150 firm. 

Analyzeo pokazało swoją moc i zdobyło  I miejsce w kategorii rozwiązanie IT. Wyróżnienie to jest dla nas tym bardziej znaczące, że o zwycięzcy decydowały zarówno głosy jury jak i internautów.

Więcej o tym jak się czuliśmy po zdobyciu nagrody możecie przeczytać w wywiadzie udzielonym bezpośrednio po wręczeniu statuetki - (treść wywiadu).

Jeszcze raz dziękujemy za okazane nam zaufanie i wsparcie - napędza nas to do jeszcze cięższej pracy!

Do zobaczenia na #ITSZLAKU!Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: