Foto film multimedia

FOTO, FILM, MULTIMEDIA

  • zapadają w pamięć,
  • są rozsyłane przez użytkowników,
  • wzbogacają prezentowanie oferty.


SAM TEKST TO ZA MAŁO

Nawet najbardziej wartościowa treść może okazać się niewystarczająca, w skutecznym przyciągnięciu uwagi i utrzymaniu zainteresowania odbiorcy. Obecnie to nie tekst, a ciekawa forma przekazu staje się głównym wyznacznikiem sukcesu portalu internetowego, aplikacji mobilnej czy kampanii w mediach społecznościowych. Zaliczyć do nich należy ciekawie zmontowany materiał video, duże, wysokiej jakości zdjęcia lub inne multimedia, takie jak np. animacje.

Atrakcyjny film angażuje nie tylko wzrok odbiorcy, precyzyjnie oddziaływuje również na pozostałe zmysły, znacząco upraszczając przekaz. Użytkownicy wolą zdecydowanie oglądać „aktywne” treści, niż wczytywać się w tekst. Między innymi dlatego z roku na rok popularność videoblogów rośnie znacznie dynamiczniej niż zwykłych „pisanych” blogów.WZBOGAĆ PRZEKAZ MARKETINGOWY

Do prezentowania innowacyjnych produktów lub usług wykorzystuje się z kolei tzw. explainer, czyli – najczęściej animowany film, który ma za zadanie skutecznie wyjaśnić sposób funkcjonowania np. oprogramowania, platform SaaS-owych (Software as a Service),aplikacji webowych, mobilnych.

Aby zapewnić Twoim działaniom marketingowym wymierne skutki, owocnie łączymy wyjątkową oryginalność, wartościowy content i najwyższej jakości multimedia. Dzięki urozmaiconym środkom przekazu skutecznie intrygujemy, wzbudzamy zainteresowanie i zachęcamy do kliknięcia.

Pamiętaj, to właśnie pierwsze wrażenie (czyli wg. badań około 8 sekund) odpowiada za czas jaki użytkownik spędzi na stronie i za zaangażowanie w przeglądaniu kolejnych podstron.


Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: