Banery html 5

SIŁA BANERÓW TKWI W

  • rozbudowanych sieciach reklamowych,
  • atrakcyjnej formie graficznej,
  • wizualizacji Twojej oferty.


GRAFICZNA REKLAMA TWOJEJ STRONY

Baner HTML5 / Flash jest rodzajem graficznej reklamy internetowej. Bardzo często bywa odnośnikiem do strony reklamowanego produktu lub usługi. Baner, określany również jako display jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem marketingowym w polskim Internecie.

Reklama display ma bardzo wszechstronne zastosowanie – będzie trafnym wyborem zarówno w przypadku kampanii wizerunkowej, jak i sprzedażowej. Tworzone przez nas banery HTML 5 /Flash wyróżniają się unikalnym designem oraz intrygującą, zmuszającą do aktywności treścią. Dzięki interaktywnej formie, banery HTML 5 mają za zadanie przyciągnąć uwagę odbiorców i przekierować ich na stronę reklamodawcy.

Wszystkie nasze projekty skutecznie reklamują produkty i usługi, ale przede wszystkim zachwycają nietuzinkową estetyką i budzą emocje. Specjalizujemy się w tworzeniu banerów w technologii Flash oraz banerów w technologii HTML 5. Realizujemy zarówno własne wizje i pomysły, jak i zaproponowane przez klientów.


BANERY HTML 5

Baner HTML5 doskonale współgra z wszelkimi urządzeniami mobilnymi, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że 31% internautów korzysta z Internetu na urządzeniach mobilnych. Co ważne, banery HTML 5 są w pełni responsywne i mogą być wyświetlane również na tabletach i telefonach komórkowych. W czasach rosnącej popularności smartfonów ma to ogromne znaczenie.

Od stycznia 2017 wszystkie reklamy graficzne w Google Adwords będą wyświetlane tylko w technologii HTML 5. Atrakcyjny, funkcjonalny, przyciągający uwagę odbiorcy baner reklamowy to pierwszy krok do sukcesu kampanii marketingowej.


Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: