Aplikacje i konkursy na Facebooka

APLIKACJE NA FAN PAGE NA FACEBOOKU TO

  • możliwość pozyskiwania klientów,
  • kreowanie wizerunku Twojej firmy,
  • szansa na skuteczne dotarcie z ofertą,
  • możliwość angażowania Twoich użytkowników.

SIŁA MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Media społecznościowe skupiają wokół siebie coraz większe grono użytkowników. W Polsce z Facebooka korzysta obecnie około 13,5 mln. osób. Taka sytuacja to ogromna szansa na zdobycie i utrzymanie uwagi konkretnych, atrakcyjnych dla reklamodawców odbiorców. Skutecznym i nowoczesnym sposobem na osiągnięcie takiego celu jest organizacja i przeprowadzanie komunikacji na Facebooku w formie aplikacji instalowanych na FanPage’u firmy lub projektu.

Aplikacja może być np. profesjonalnie przeprowadzonym konkursem. Skrupulatnie zaplanowana i zrealizowana gwarantuje zaangażowanie i aktywność użytkowników, którzy w domyśle mają przeobrazić się w klientów. Taka forma aktywizacji stanowi dla marki gwarantowany buzz (szum) w sieci, a „fanom” umożliwia wygranie wartościowych nagród i zaistnienie w społeczności.


ZACZYNAMY?

Realizując projekty stawiamy przede wszystkim na kreatywność, indywidualne rozwiązania i autorskie narzędzia. Pragniemy przyciągać zainteresowanie oryginalnością i nowoczesną wizją. Dzięki promocji konkursu zarówno online, jak i offline, umożliwiamy dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców i znaczące zwiększenie sprzedaży produktów i usług. Organizowane konkursy synchronizujemy z aplikacjami mobilnymi, stronami internetowymi i e-magazynami.

Konkursy na Facebooku wciąż stanowią niestandardowe narzędzie w rękach reklamodawców. Właśnie dlatego taka forma komunikacji niesie za sobą wiele wyjątkowych szans i możliwości.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz zrealizować z nami podobny projekt zadzwoń lub napisz maila, Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Nazywam się . Mój numer telefonu to . Mój adres mailowy to . Serdecznie proszę o kontakt.
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, w tym wycofania wyrażonej zgody, możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  1. Obiecujemy, że nikomu nie powiemy
  2. Będziemy robić drugiego fejsa czy coś innego? Opisz co Ci chodzi po głowie
  3. Określ czy mamy uzupełnić naszą lodówkę energetykami i przynieść piżamy do biura
  4. Obiecujemy, że nie będziemy wysyłać Ci spamu
  5. Będziemy dzwonić tylko w przyzwoitych godzinach
Administratorem Twoich danych osobowych jest AlterPage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-972),przy ul. Alzackiej 16/2. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych możesz się skontaktować z wyznaczonym Przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@alterpage.pl.Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia, na Twoje żądanie,działań polegających na wycenie projektu przed zawarciem umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Dziękujemy za kontakt z nami.

Odezwiemy się tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wiemy, że Twój projekt nie może czekać.

Przy okazji może rzucisz okiem na: